Обрати сторінку

11 червня 2019 року у комунальному некомерційному підприємстві «2-а міська поліклініка м.Львова» відбулася урочиста святочна академія, приурочена до Дня медичного працівника, розпочата, як за звичай, зі спільної молитви та виконанню гімну України.

З привітальним словом виступила головний лікар поліклініки Тетяна Павлівна Токарєва:

«Ось уже 15 років я маю честь вітати Вас, дорогі мої колеги, з нашим професійним святом. І в цей день завжди хочеться сказати багато теплих і лагідних слів на Вашу адресу. Сьогодні всі 645 наших працівників (55 чоловіків та 590 жінок) дотичні до цього свята.

Лікарі і медсестри, лікують, діагностують, а інші служби допомагають утримувати нашу установу на достойному рівні. Кожен із Вас впродовж всіх років спас не одне людське життя, подарував віру і надію на одужання, а це – найголовніше, і за це Вам – велика подяка і низький уклін!

Життя прекрасне при будь-яких обставинах. І я бажаю Вам міцного здоров’я, родинного щастя, вдячних пацієнтів і вірних і надійних друзів. І неважливо – скільки у Вас їх. Важливо – скільки з них допоможуть Вам в важку хвилину і скільки згадають про Вас, коли їм добре.

Народитися людиною – це Господнє чудо, залишитися людиною – це велика праця.

Бережіть себе, бережіть свої сім’ї. Адже, сім’я це і є те, заради чого варто прокидатися щодня, дихати кожну секунду і молити Бога щомиті, щоб він оберігав і захищав.

З святом Вас, мої дорогі і нехай у Вас все буде добре!»

Також на святочній академії був присутній почесний гість народний депутат Верховної Ради України 8-го скликання Юринець Оксана Василівна, одна з лише двох жінок в Україні, які перемогли на виборах 2014-го року не за партійними списками, а у мажоритарному окрузі, пройшовши його своїми ногами. Пані Оксана представляє у парламенті інтереси виборців 117-го виборчого округу міста Львова. А це Галицький, частина Шевченківського та Франківський райони, в який входить і наша поліклініка. Саме тому ми часто співпрацюємо з командою пані Юринець. За її сприяння поліклініка вже отримала 550 000 грн (150 000 грн ще очікує) субвенції із державного бюджету і закупила наступне обладнання:

• систему для реєстрації показників клінічного дослідження сечі;
  • систему для реєстрації параметрів згортання крові;
  • комплекс медичний діагностичний телеметричний транстелефонний “Тредекс” канал електроенцефалографічний “Expert”;
  • апарат УЗТ-13.01Ф-R;
  • щілинну лампу із столиком;
  • ректоскоп з освітлювачем;
  • відсмоктувач до лігатора;
  • апарат високочастотний електрохірургічний ZEUS 150+.

Адміністрація поліклініки постійно перебуває з пані Оксаною у тісному контакті, оскільки медицина є в пріоритеті діяльності народного депутата. Значна заслуга у відкритті Львівського обласного перинатального центру, в оновленні приймального відділення у Львівській обласній дитячій лікарні «Охорони материнства і дитинства» (ЛОДКЛ «ОХМАДИТ»), у закупівлі частини обладнання у Чорнобильській лікарні, в організації функціонування  Центру реабілітації військових АТО у психіатричній лікарні належить саме Оксані Василівні Юринець.

Також варто наголосити , що у такий нелегкий для нашої країни час, коли ворог усіма силами відкрито і заангажовано намагається знищити нашу державність, пані Оксана очолює українську делегацію у Парламентській асамблеї НАТО і  дуже багато працює над тим, щоб Україна нарешті стала членом Північноатлантичного Альянсу та Євросоюзу, що значно посилить нашу обороноздатність .

Привітати працівників нашої поліклініки завітав заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина». Артисти подарували незабутні емоції усім присутнім запальними українськими народними танцями і  чарівними українськими піснями, створеними нашими прабатьками .

Наша установа також горда власним вокальним ансамблем «Любисток», виконання попурі з українських пісень якого теж доповнили чудовий настрій усіх присутніх.