Обрати сторінку

2 сімейне відділення     (тел. 264-59-49)

 Данило Юлія Борисівна

Данило Юлія Борисівна

Лікар загальної практики сімейної медицини

категорія друга

Завідувач відділенням

Закінчила Львівський державний медичний інститут

стаж 4 роки

Блищак Олександра Михайлівна

Блищак Олександра Михайлівна

Лікар загальної практики сімейної медицини

категорія перша

Закінчила Львівський державний медичний інститут

стаж 38 років

 Белінська Людмила Юхимівна

Белінська Людмила Юхимівна

Лікар загальної практики сімейної медицини

категорія перша

Закінчила Харківський державний медичний інститут 

стаж 42 роки

 Кулик Ольга Зеновіївна

Кулик Ольга Зеновіївна

Лікар загальної практики сімейної медицини

категорія вища

Закінчила Чернівецький державний медичний інститут

стаж 24 роки

Маланчак Зеновія Іванівна

Маланчак Зеновія Іванівна

Лікар загальної практики сімейної медицини

категорія вища

Закінчила Львівський державний медичний інститут 

стаж 36 років

 Олексин Любов В’ячеславівна

Олексин Любов В’ячеславівна

Лікар загальної практики сімейної медицини

категорія вища

Закінчила Кримський державний медичний інститут 

стаж 36 років

 Стехнович Ірина Романівна

Стехнович Ірина Романівна

Лікар загальної практики сімейної медицини

категорія вища

Закінчила Львівський державний медичний інститут 

стаж 27 років

 Токар Оксана Мирославівна

Токар Оксана Мирославівна

Лікар загальної практики сімейної медицини

категорія вища

Закінчила Львівський державний медичний інститут 

стаж 15 років

 Ястремська Дарія Андріївна

Ястремська Дарія Андріївна

Лікар загальної практики сімейної медицини

категорія вища

Закінчила Львівський державний медичний інститут

стаж 39 років

Гудзь Анна Федорівна

Гудзь Анна Федорівна

Лікар загальної практики сімейної медицини

категорія вища

Закінчила Львівський державний медичний інститут

стаж 35 років

Графік прийому сімейних лікарів на осінньо-зимовий період 2018 року.

№ Каб П.І.П Посада Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Район обслуговування
601 Данило Ю.Б. Завідувач відділення 12-19 8-15 12-19 8-15 Парні 12-19       Непарні 8-15
Бекрій Л.В. Старша мед. сестра
610 Кулик О.З. Сімейний лікар 8-13 14-19 8-13 8-13 9-14 Наукова 21, 23, 29, 31, 33, 37   Пулюя 29, 33  Кн.Ольги 122а (5-6 секція)
Данило Ю.Б. Сімейний лікар 14-17 10-12 12-15 12-15
Парні Непарні
613 Белінська Л.Ю. Сімейний лікар 8:00  – 13:00 14:00  – 19:00 Пулюя 2, 4, 6, 8, 18
614 Гудз Г.Ф. Сімейний лікар 14:00  – 19:00 9:00  – 14:00 Наукова 9, 11, 62, 64                                                       Кн.Ольги 122а (1-2 секція)
615 Маланчак З.І. Сімейний лікар 8:00  – 13:00 14:00  – 19:00 Наукова 39, 41, 43, 49   Пулюя 40
615 Блищак О.М. Сімейний лікар 14:00  – 19:00 8:00  – 13:00 Пулюя 19, 21, 23, 25, 38                                                      Кн.Ольги 122а (7-8 секція
614 Стехнович І.Р. Сімейний лікар 8:00  – 13:00 14:00  – 19:00 Пулюя 9, 11, 13, 15, 17, 34б                                           Кн.Ольги 122а, (9-10 секція)
616 Ястремська Д.А. Сімейний лікар 8:00  – 13:00 14:00  – 19:00 Наукова 13, 15, 19, 53, 55, 57, 59
613 Олексин Л.В. Сімейний лікар 14:00  – 19:00 8:00  – 13:00 Наукова 61,   Пулюя 12, 24, 26          Кульпарківська 141, 143, 145, 147
616 Токар О.М. Сімейний лікар 13:00  – 18:00 9:00  – 14:00 Пулюя  1, 3, 5, 32  Наукова 49а,                                 Кн.Ольги 122а (3-4 секція)

 

Графік прийому сімейних лікарів може бути змінений у зв’язку з курсами, черговою відпусткою тощо. Додатково інформацію можна отримати в реєстратурі поліклініки. «День здорової дитини» – щовівторка.