Обрати сторінку

1 сімейне відділення (тел. 263-71-92)

 Ізотова Мирослава Євгенівна

Ізотова Мирослава Євгенівна

Лікар загальної практики сімейної медицини

Завідувач відділенням

категорія вища

закінчила Івано-Франківський державний медичний інститут

стаж 37 років

 Сіра Любов Мирославівна

Сіра Любов Мирославівна

Лікар загальної практики сімейної медицини

категорія друга

закінчила Львівський державний медичний інститут 

стаж 13 років

Содома Ірина Петрівна

Содома Ірина Петрівна

Лікар загальної практики сімейної медицини

категорія вища

закінчила Львівський державний медичний інститут 

стаж 36 років

Стахурська Ольга Володимирівна

Стахурська Ольга Володимирівна

Лікар загальної практики сімейної медицини

категорія спеціаліст

закінчила Львівський державний медичний інститут 

стаж 6 років

Варивода Олеся Анатоліївна

Варивода Олеся Анатоліївна

Лікар загальної практики сімейної медицини

категорія спеціаліст

закінчила Львівський державний медичний інститут 

стаж 14 років

 Жолобак Оксана Юліанівна

Жолобак Оксана Юліанівна

Лікар загальної практики сімейної медицини

категорія вища

закінчила Львівський державний медичний інститут

стаж 28 років

Журбенко Інна Євгенівна

Журбенко Інна Євгенівна

Лікар загальної практики сімейної медицини

категорія вища

закінчила Дніпропетровський державний медичний інститут

стаж 29 років

Шингера Катерина Василівна

Шингера Катерина Василівна

Лікар загальної практики сімейної медицини

сертифікат спеціаліста

закінчила Львівський національний медичний університет ім.Д.Галицького 

стаж 2 роки

Графік прийому сімейних лікарів на осінньо-зимовий період 2018 року.

каб

Прізвище

Лікаря

Посада Пн Вт Ср Чт Пт Район обслуговування
409 Ізотова М.Є Завідувач відділення Графік роботи  
8-15.42 10.18-18 8-15.42 11.18-19

Парні

8-15.42

Непарні 10.18-18

409 Скальська О.О В.о.ст м/с 8-15.42 10.18-18 8-15.42 11.18-19

Парні

8-15.42

Непарні 10.18-18

Сім. лікар В.Великого 48,48а,56; Перфецького (13-17ос) ,3,5, 11, 11-а
411 Стахурська О.В. Сім. лікар 9-14 14-19 14-19 8-13 8-13 Граб’янки .5, 5-б,7,9,  Молд 43,45-61,Сонячна 24-44, 23-39,41 В.Великого 38
411 Жолобак О.Ю. Сім. лікар 14-19 9-14 8-13 14-19 13-18 Кобилиці 19,29,29а,27; Бойчука 8. Холодноярська, Кишинівська
412 Варивода О.А. Сім. лікар 8-13 14-19 8-13 9-14 14-19

Сонячна 1-22, Музики 34,36  42-54 (ос) Айвазовського 10

Бойчука 5 (1-6 під) кВ – 1-90 В.Великого 46

412 Содома І.П. Сім. лікар 14-19 8-13 14-19 14-19 8-13 Молдавська 86, Бойчука 5 (під’їзд 7-12), кв. 91-180, 10, (ос.9-23, 12-30), Граб’янки 13,50-68 (ос), В.Великого 42,44,156
405 Шингера К.В. Сім. лікар 14-19 8-13 14-19 8-13 8-13

Керамічна 1-17(ос ) 2,416; Кобилиці 38,40; Веделя 1-10,

Жемчужна 1-17; Музики 33,35, Бойчука 3

414 Сіра Л.М. Сім. лікар 13-18 14-19 8-13 14-19 9-14

Боткіна, 73; Бойчука, 2; В.Великого, 26, 30, 40, Перфецького 2а,

Кульпарківська 99-б

414 Журбенко І.Є. Сім. лікар 8-13 8-13 14-19 9-14 14-19 Айвазовського 1-11(ос), 12,22; В.Великого 28, 32, 36; Бойчука 26-28; 45-51(ос)
412 Сім. лікар Емінеску 1-10, Граб. 1,-28(ос)32-48, Виногр.1-8, Кобил. 3-32 (ос), Кобрин.1-28, Боткіна (ос); Маївськ.2-16, Молд. 1-40, Муз. 3-12, Урож.,1-9 Шкрібляк. 4-14

 

Графік може бути змінений у зв’язку з курсами, черговою відпусткою тощо. Додатково інформацію можна отримати в реєстратурі поліклініки.