1 сімейне відділення

(тел. 263-71-92)

 Ізотова Мирослава Євгенівна

Ізотова Мирослава Євгенівна

Завідувач відділенням Лікар загальної практики сімейної медицини категорія вища

1955 р.н.,закінчила Івано-Франківський державний медичний інститут, стаж 37 років

          Сіра Любов Мирославівна

Сіра Любов Мирославівна

Лікар загальної практики сімейної медицини категорія друга

1980 р.н.,закінчила Львівський державний медичний інститут , стаж 13 років

Содома Ірина Петрівна

Содома Ірина Петрівна

Лікар загальної практики сімейної медицини категорія вища

1956 р.н.,закінчила Львівський державний медичний інститут , стаж 36 років

Стахурська Ольга Володимирівна

Стахурська Ольга Володимирівна

Лікар загальної практики сімейної медицини категорія спеціаліст

1983 р.н.,закінчила Львівський державний медичний інститут , стаж 6 років

Варивода Олеся Анатоліївна

Варивода Олеся Анатоліївна

Лікар загальної практики сімейної медицини категорія спеціаліст

1977 р.н.,закінчила Львівський державний медичний інститут , стаж 14 років

           Жолобак Оксана Юліанівна

Жолобак Оксана Юліанівна

Лікар загальної практики сімейної медицини категорія вища

1964 р.н.,закінчила Львівський державний медичний інститут , стаж 28 років

Журбенко Інна Євгенівна

Журбенко Інна Євгенівна

Лікар загальної практики сімейної медицини категорія вища

1963 р.н.,закінчила Дніпропетровський державний медичний інститут , стаж 29 років

Графік прийому сімейних лікарів на весняно-літній період 2018 року.

Лікарі Посада каб. понеділок вівторок середа четвер п’ятниця Район обслуговування
Ізотова М.Є. Завідувач відділення 409 Графік роботи
8-15.42 10.18-18 8-15.42 11.18-19
8-15.42 парні,
10.18-18 непарні
Скальська О.О. Ст м/с 409 8-15.42 10.18-18 8-15.42 11.18-19
8-15.42 парні,
10.18-18 непарні
Жолобак О.Ю. Сім. лікар 411 15-19 9-13 8-12 14-18 13-17 Кобилиці 19, 29, 29а, 27; Бойчука 8, Холодноярська, Кишинівська
Журбенко І.Є. Сім. лікар 414 8-12 9-13 13-17 8-12 15-19 Айвазовського 12, 22; 1-11 (ос), В.Великого 28,32,36; Бойчука 26-28; 45-51(ос)
Содома І.П. Сім.лікар 412 13-17 8-12 15-19 14-18 9-13 Молдавська 86,Бойчука 5(підїзд 7-12),кв.91-180,10,(ос 9-23,12-30), Граб’янки 13, 50-68 (ос), В.Великого 42, 44, 156
Стахурська О.В. Сім. лікар 411 9-13 15-19 13-17 9-13 8-12 Граб’янки 5,5б,7,9, Молд 43,45-61, Сонячна 24-44, 23-39, 41
Сім. лікар В.Великого 46, 48, 48а, 56; Перфецького (13-17ос), 3, 5,11,11а
Шингера К.В. Сім. лікар 405 15-19 9-13 13-17 8-12 8-12 Керамічна 16, 2, 4; 1-17 (ос); Кобилиці 38, 40; Веделя 1-10, Жемчужна 1-17; Музики 33,35,Бойчука 3
Варивода О.А. Сім. лікар 412 8-12 13-17 8-12 9-13 14-18 Сонячна 1-22,Музики 34,36,42-54(ос),Айвазовського 10,Бойчука 5(1-6 під)кв.1-90
Сіра Л.М. Сім. лікар 414 14-18 14-18 8-12 13-17 9-13 Боткіна 73,Бойчука 2,В.Великого 30,26,40,Перфецького 2а,Кульпарківська 99б
Данило Ю.Б. Сім. лікар 601 15-18 10-12 13-15 12-15 В.Великого 34, 38
Сім. лікар Емінеску 1-10,Граб.1-28(ос)32-48,Виногр.1-8,Кобил.3-32(ос),Кобрин.1-28, Боткіна(ос),Маївськ.2-16,Молд.1-40,Муз.3-12, Урож.1-9,Шкрібл.4-14

Графік може бути змінений у зв’язку з курсами, черговою відпусткою тощо. Додатково інформацію можна отримати в реєстратурі поліклініки.