Обрати сторінку

Офтальмологічне відділення

     Голіней Лариса Григорівна

Голіней Лариса Григорівна

Лікар офтальмолог

Завідувач відділенням

категорія вища

Закінчила Івано- Франківський медичний інститут

стаж 32 років

      Стратийчук Остап Тарасович

Стратийчук Остап Тарасович

Лікар офтальмолог

категорія вища

Закінчив Львівський державний медичний інститут 

стаж 28 років

     Рубінович Марія Сафатівна

Рубінович Марія Сафатівна

Лікар офтальмолог дитячий

категорія вища

Закінчила Львівський державний медичний інститут

стаж 35 років

    Роговська Тетяна Володимирівна

Роговська Тетяна Володимирівна

Лікар офтальмолог

категорія вища

Закінчила Львівський державний медичний інститут 

стаж 26 років

          Сидорук Надія Олександрівна

Сидорук Надія Олександрівна

Лікар офтальмолог

Кандидат медичних наук

категорія вища

Закінчила Київський національний медичний університет ім.Богомольця

стаж 16 років

       Сеньків Наталія Богданівна

Сеньків Наталія Богданівна

Лікар офтальмолог

категорія вища

Закінчила Львівський державний медичний університет 

стаж 21 років

Содома Оксана Богданівна

Содома Оксана Богданівна

Лікар офтальмолог

категорія – сертифікат спеціаліста

Закінчила Львівський державний медичний університет ім. Д. Галицького 

Данилик Христина Романівна

Данилик Христина Романівна

Лікар офтальмолог

категорія друга

Закінчила Львівський державний медичний університет ім. Д. Галицького

 

 

Графік прийому лікарів на осінньо-зимовий період 2018-19 рр.

 

Прізвище лікаря Посада № кабінету Понеділок Вівторок Середа Четвер П`ятниця
Голіней Л.Г. Завідувач відділення 602 Графік роботи
11.30 – 19.00 08.30 -16.00 08.30 – 16.00 11.30 – 19.00 08.30 – 16.00
Графік  прийому
14.30 – 19.00 09.00 – 12.30 09.00 – 13.30 14.30 – 19.00 09.00 – 13.30
Графік  ЛК
14.00 – 14.30 12.30 – 13.00 13.30 – 14.00 14.00 – 14.30 13.30 – 14.00
Будай Н.І. Старша медсестра 602 Графік роботи
11.30 – 19.00 08.30 – 16.00 08.30 – 16.00 11.30 – 19.00 08.30 – 16.00
Графік  прийому
14.30 – 19.00 09.00 – 12.30 09.00 – 13.30 14.30 – 19.00 09.00 – 13.30
Сидорук Н.О. Лікар 602 08.00 – 13.00 14.00 -17.00 08.30 – 13.30
Роговська Т.В. Лікар 603 Парні: 14.00 – 19.00, непарні: 08.00 – 13.00
Содома О. Б. Лікар 603

Парні: 09.00-14.00;

непарні: 13.00-18.00

Парні: 09.00-14.00;

непарні: 13.00-18.00

Парні: 11.00-14.00;

непарні: 13.00-16.00

Сеньків Н.Б. Лікар 603 Парні: 08.00-11.00; непарні: 16.00-19.00 Парні: 08.00-13.00; непарні: 14.00-19.00 Парні: 08.00-13.00; непарні: 14.00-19.00
Данилик Х.Р. Лікар 620 Парні: 08.00 – 13.00, непарні: 13.00 – 18.00
Стратийчук О.Т. Лікар 620 Парні: 13.00 – 18.00, непарні: 08.00 – 13.00
Рубінович М.С. Лікар дитячий 104а 14.00 – 19.00 08.00 – 13.00 09.00 – 14.00 14.00 – 19.00 08.00 – 13.00

 

Графік прийому може бути змінений у зв’язку з курсами, черговою відпусткою тощо. Додатково інформацію можна отримати в реєстратурі поліклініки.

В умовах офтальмологічного відділу забезпечуються:

1.  Оптимальне обстеження пацієнтів
з використанням сучасних методів діагностики.
2.  Ефективний, повний курс лікування.
3.  Якісне доліковування хворих після виписки їх з стаціонару.
4.  Відновлення працездатності хворих на етапі лікування.
5.  Своєчасне виявлення хворих, що підлягають диспансеризації.
6.  Проведення експертизи тимчасової непрацездатності,
скерування хворих при показах на МСЕК.
7.  В рамках хірургії одного дня, на базі денного стаціонару хірургічного
профілю, проводяться малі оперативні втручання на повіках і передньому відрізку ока, а також факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ

Дитячий лікар-офтальмолог   Рубінович М.С.,   кабінет № 104а

»  проводить обстеження, лікування і корекцію при вадах рефракції дітей від 0-18 років
»    проводить лікування запальних процесів переднього відділу ока
»  за показами проводиться скерування на стаціонарне, консервативне і оперативне лікування в очні дитячі стаціонари.