Обрати сторінку

Неврологічне відділення

     Чучман Антоніна Дмитрівна

Чучман Антоніна Дмитрівна

Лікар невропатолог

Завідувач відділенням

категорія вища

Закінчила Ленінградський медичний інститут

стаж 36 років

     Кужда Мар’яна Богданівна

Кужда Мар’яна Богданівна

Лікар невропатолог

категорія перша

Закінчила Львівський державний медичний інститут 

стаж 10 років

      Киричук Людмила Ігорівна

Киричук Людмила Ігорівна

Лікар невропатолог дитячий

категорія вища

Закінчила Львівський державний медичний інститут 

стаж 29 років

   	Гловацька Світлана Федорівна

Гловацька Світлана Федорівна

Лікар невропатолог

категорія вища

Закінчила Львівський державний медичний інститут 

стаж 32 років

          Юхима Наталія Павлівна

Юхима Наталія Павлівна

Лікар невропатолог

категорія сертифікат

Закінчила Тернопільську державну медичну академію

стаж 10 років

       	Чучман Ірина Василівна

Чучман Ірина Василівна

Лікар невропатолог

категорія сертифікат

Закінчила Львівський державний медичний університет

стаж 7 років

Негруб Вікторія Віталіївна

Негруб Вікторія Віталіївна

Лікар невропатолог дитячий

категорія перша

Закінчила Львівський державний медичний університет 

стаж 14 років

Гончар Світлана Анатоліївна

Гончар Світлана Анатоліївна

Лікар невропатолог

категорія вища

Тернопільську державну медичну академію 

стаж 18 років

Мазур Тетяна Михайлівна

Мазур Тетяна Михайлівна

Лікар невропатолог

категорія друга

Закінчила Тернопільську державну медичну академію 

стаж 13 років

Завада Андрій Степанович

Завада Андрій Степанович

Лікар невропатолог

категорія сертифікат

Закінчив Львівський державний медичний університет  ім.Д.Галицького 

стаж 1 рік

Графік прийому лікарів на весняно-літній період 2018 року.

Пізвище лікаря Посада № кабінету понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота
Чучман А.Д. Завідувач відділення 401
263-81-72
Графік роботи

По графіку

8-13

9-16.42 9-16.42 10.18-18 9-16.42 9-16.42
Графік прийому
9-14 9-13 14-18 9-14 9-14
Графік ЛК
10-12 10-12 14-16 10-12 10-12
Робота з документацією. Консультація хворих на дому.
14-16.42 14-16.42 10.18-13 14-16.42 14-16.42
Білецька М.М. ст. медсестра 401 9-16.42 9-16.42 10.18-18 9-16.42 9-16.42
Гловацька С.Ф. Невропатолог 402 Парні дні: 8-13; Непані дні: 14-19
Юхима Н.П. Невропатолог 402 Парні дні: 13-18; Непані дні: 9-14
Завада А.С. Невропатолог 403 субота 8-13
Чучман І.В. Невропатолог 403 9-12
Мазур Т.М. Невропатолог 404 Парні дні: 13-18; Непані дні:9-14
Гончар С.А. Невропатолог 404 Парні дні: 9-14; Непані дні:14-19
Кужда М.Б. Невропатолог 617а Парні дні: 13-16; Непані дні:10-13
Дитяче відділення
Киричук Л.І. Дит.невроп. 223 14-19 8-15 14-19 8-15 8-15
Негруб В.В. Дит.невроп. 223 8-13 Парні:8-13
Філіал:
8-13

 

Адреси обслуговування лікарів-невропатологів:

 

Пізвище лікаря Адреса обслуговування
Гловацька С.Ф. Вул. В.Великого: усі парні. Вул. Кн.Ольги: 7-57,59,59а,59б,61,100,102,104. Вул. Музики,вул.Айвазовського, Кобринської, Керамічна, Кобилиці,Молдавська, Перфецького, Бойчука, Кишинівська, Бесарабська, Граб’янки, Виноградна, Боткіна,Сонячна, Урожайна, Веделя, Холодноярська, Жемчужнікова, Емінеску, Маївського,Шкрібляків,Белінського,Ревуцького,Ковальова,Аркаса,Бойківська.
Юхима Н.П. Вул. Наукова: 10а,12а,16,18,20,22,28,28а,30,34,44,46,48,50,52,54,56,58,66,68,74,76,82. Вул. Симоненка: 3. Вул.В.Великого:51,53,53а,57,59,59а,61,63,65,67,69,71,73,75,79,81,83,85,85а,89,91, 95,97,99,101,103,105,109,111,113. Вул. Кн.Ольги: 63,65,69,71,73,75,77.
Гончар С.А. Стрийська:47,48,49,53,55,57,59,61,63,65,67,69,71,71а,75,77,81,85,87(а,б,в),89,91,93,99,101, 103,107,244-286,292-330. Боднарська:4,6,8,10,16. Скорини,Гашека,Демнянська,Іподромна, Максимовича, Персенківка, Сокільницька,Хортицька.
Чучман І.В. Вул.В.Великого:1,3,5,9,11,13,15,17,19,23,25,29,31,33,35,35а,37,39,41,43,47,47а,49,49а. Вул. Наукова: 2,2в,4,4а,6,6а,8,10,12. Вул. Стрийська: 104,106,108,108г,148, 148а. Вул. Тролейбусна: 2,4,6,8,10,12,14. Вул. Рубчака: 2,4,5,6,10,12,14,17а,29,31,33,35,37. Вул. Янева.
Мазур Т.М. Вул. Володимира Великого: 93а, 117, 121, 125. Вул. Наукова :86, 94, 96,100, 102, 104, 106, 110, 112, 114,116. Вул. Симоненка: 1, 7, 9, 11, 13, 10, 12, 18, 20, 22. Вул. Кульпарківська : 117, 121, 123, 125, 129, 133, 133а, 135,139.
Кужда М.Б. Пулюя:1,2,3,4,5,6,8,9,11,12,13,15,17,18,19,21,23,24,25,26,29,32,33,34б,38. Наукова:9,11,13,15,19,21,23,29,31,33,37,39,41,43,49,49а,53,55,57,59,61,62,64. Кульпарківська:141,143,145,147.
Дитяче відділення
Киричук Л.І. уся територія обслуговування 2-ої міської поліклініки
Негруб В.В. уся територія обслуговування 2-ої міської поліклініки

 

Графік прийому може бути змінений у зв’язку з курсами, черговою відпусткою, тощо. Додатково інформацію можна отримати в реєстратурі поліклініки.