Обрати сторінку

Відділення діагностики та профілактики

 

     Грицишин Олександра Євгенівна

Грицишин Олександра Євгенівна

Лікар функціональної діагностики

Завідувач відділенням

категорія вища

1959 р.н.,закінчила Львівський державний медичний інститут у 1982 році

стаж 35 років

      Паславська Мар'яна Мар'янівна

Паславська Мар'яна Мар'янівна

Лікар терапевт

категорія перша

1960 р.н,закінчила Львівський державний медичний інститут 1983 році

стаж 33 роки

     Притуляк Ярина Ігорівна

Притуляк Ярина Ігорівна

Лікар функціональної діагностики

категорія перша

1969 р.н,закінчила Львівський державний медичний інститут у 1995 році

стаж 14 років

    Салашник Олег Степанович

Салашник Олег Степанович

Лікар ультразвукової діагностики

категорія перша

1977 р.н.,закінчив Львівський державний медичний інститут в 2000 році

стаж 13 років

          Габріель Мирон Володимирович

Габріель Мирон Володимирович

Лікар ультразвукової діагностики

категорія вища

1968 р.н,закінчив Львівський державний медичний інститут у 1993 році

стаж 18 років

       Адам Марія Казимирівна

Адам Марія Казимирівна

Лікар підліткового кабінету

категорія перша

1961 р.н.,закінчила Львівський державний медичний інститут у 1988 році

стаж 12 років

           Лукачук Оксана Андріївна

Лукачук Оксана Андріївна

Лікар ультразвукової діагностики

категорія вища

1956 р.н,закінчила Івано-Франківський державний медичний інститут у 1979 році

стаж 27 років

           Куциняк Ольга Петрівна

Куциняк Ольга Петрівна

Лікар ендоскопіст

категорія вища

1962 р.н.,закінчила Львівський державний медичний інститут у 1989 році

стаж 24 роки

      Паршин Наталія Василівна

Паршин Наталія Василівна

Лікар терапевт

категорія перша

1975 р.н,закінчила Львівський державний медичний інститут 1999 році

стаж 17 років

Графік прийому лікарів на весняно-літній період 2018 року.

Пізвище лікаря Посада № кабінету понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота
Грицишин О.Є. Завідувач відділення 114 Графік роботи  
13-19 8-15 8-15 8-15 8-15

По графіку

Графік прийому
14-19 8.30-13 8.30-14 8.30-14 8.30-14
Пігорь Є.В. Ст. медсестра 115 9-14 9-14 9-14 9-14 9-14
Грицишин О.Є. Л-р КФД 114 13-17 9-13 9-13 9-13 9-13
Притуляк Я.І. Л-р КФД 114 9-15 14-19 14-19
Паршин Н.В. Лікар терапевт 119 14-19 9-15 9-15 14-19 9-15
Кладько І.Я. Л-р ЕЕГ 121 9-15 9-15 9-15 9-15 9-15
Куциняк О.А. Л-р фіброгастроскопії 118 9-15 9-15 9-15 9-15 9-15
Лукачук О.А. Л-р УЗД 116 8-14 8-14 8-14 8-14 8-14
Габріель М.В. Л-р УЗД 116 13-19 13-19 13-19 13-19 13-19
Салашник О.С. Л-р УЗД 116 15-19 15-19 15-19 15-19 15-19
Адам М.К. Л-р підлітковий 105 9-15 9-15 9-15 9-15 9-15
Паславська М. М. Лікар-терапевт 216 9-15 9-15 12-18
Кабінет долікарського прийому (м/с) 102а 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 9-15
Процедурний кабінет (м/с) 125,135 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 9-15
Кабінет функціональної діагностики (м/с) 114 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 9-15
             

 

Графік прийому може бути змінений у зв’язку з курсами, черговою відпусткою тощо. Додатково інформацію можна отримати в реєстратурі поліклініки.

 

 

Відділення діагностики та профілактики комунальної 2 міської поліклініки м. Львова забезпечує надання кваліфікованої діагностично – лікувальної медичної допомоги населенню, що проживає в районі обслуговування поліклініки.

 

У відділенні проводяться такі діагностичні обстеження:

  1. Кабінет ультразвукової діагностики. Проведення обстежень з використанням доплерометрії:
    • печінки;
    • жовчного міхура;
    • підшлункової залози;
    • селезінки;
    • нирок;
    • щитовидної залози;
    • молочних залоз (невеликих розмірів);
    • сечового міхура;
    • простати;
    • матки і придатків;
    • плоду (у вагітних).

    Кабінет № 116. Лікарі Лукачук О. А., Габрієль М. В., Салашник О. С.

  2. Кабінет функціональної діагностики:
      • електрокардіографія;
      • додаткові відведення;
      • функціональні проби:
        • з нітрогліцерином;
        • з фізичним навантаженням;
    • велоергометрія;

    • реовазографія верхніх і нижніх кінцівок;

    • комп’ютерна спірографія;

    • динамометрія;

    • реоенцефалографія;

    Кабінет № 114. Лікарі Грицишин О. Є., Килин Я. І..

  3. Кабінет електроенцефалографії:
    • електроенцефалографія;
    • ехоенцефалографія.

    Кабінет № 121. Лікар Іжевський С. Р..

  4. Кабінет фіброгастродуоденоскопії:
    • езофагогастродуоденоскопія;
    • з взяттям матеріалу для цитологічного обстеження;
    • з проведенням тесту на гелікобактер.

    Кабінет № 118. Лікар Куциняк О. П..

  5. Підлітковий кабінет. Надання лікувально – профілактичної медичної допомоги учням середніх спеціальних навчальних закладів, ВПУ. Кабінет № 105 – 106. Лікар Адам М. К..
  6. Терапевти:
    • надання медичної допомоги громадянам, які постраждали від аварії на ЧАЕС.
    • Кабінет № 617. Лікар Скочиляс М. В.

    • організація проведення медичних оглядів УВВВ і прирівняних до них категорій населення;
    • надання медичної допомоги працівникам комунальної 2 – ї міської поліклініки.

    Кабінет № 216. Лікар Паславська М. М..

  7. Процедурні кабінети:
    • забір мокротиння на аналіз;
    • проведення внутрішньовенних і внутрішньом’язевих ін’єкцій;
    • забір крові на аналізи:
      • на біохімічний аналіз;
      • на СНІД, RW, гепатити;
      • на гемокультуру, стерильність;
      • на реакцію Провачека;
      • на етанол.

    Кабінети № 125, №135.

  8. Кабінет долі карського прийому:
    • електрокардіографія;
    • вимірювання артеріального тиску;
    • тонометрія;

    Кабінети № 102а, № 102б.

 

Детальна інформація про графіки прийому − в реєстратурі поліклініки. Тел. 263 – 41 – 92.