Обрати сторінку

Відділення фізіотерапії та реабілітації

(тел. 263-20-12)

Породко Леся Йосипівна

Породко Леся Йосипівна

Лікар фізіотерапевт

категорія вища

закінчила Львівський державний медичний інститут

стаж 38 років

Максимів Ірина Володимирівна

Максимів Ірина Володимирівна

Лікар фізіотерапевт

категорія перша

закінчила Львівський державний медичний університет ім.Д.Галицького

стаж 18 років

 

Графік роботи відділення на осінньо-зимовий період 2018 року.

№ п/п

Прізвище

Посада

каб

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

1.
 

Породко
Л.Й

Завідувач відділення

243

Графік роботи

Згідно графіку

12-19

9-16

12-19

9-16

9-16

Графік прийому

13-17

9.30-13.30

13 -17

9.30-13.30

9.30-13.30

2.
 

Городечна О.Л.

Ст. м/с

248

8.30-14.30

8.30-14.30

12-19

8.30-14.30

8.00-14.30

Згідно графіку

3.
 

Максимів І.В.

Фізіотерапевт

244

8-15

12-19

8-15

12-19

8-15

Згідно графіку

4.
 

Задорожна М.Є.

м/с ЛФК

234

12-19

8-15

12-19

8-15

12-19

ІІ, ІV

5.
 

Фіалко Н.Г.

Інстр. ЛФК 0,5ст

234

8-12

15-18

8-12.30

15-18

8.30-12

І, ІІІ

6.
 

Пальцун А.В.

д.масажист

242

8-15

12-19

8-15

12-19

І-ІІІ –2 зміна;

ІІ-ІV1 зміна

ІІІ

7.
 

Алепко І.М.

д.масажист

242

8-15

11-19

8-15

11-19

І-ІІІ –2 зміна;

ІІ-ІV1 зміна

І, ІІІ

8.
 

Карпінець О.О.

д.масажист

242

8-15

12-19

8-15

12-19

І-ІІІ –2 зміна;

ІІ-ІV1 зміна

І, ІІІ

9.
 

Патрушев А.А.

Масажист

242

12-19

8-15

12-19

8-15

І-ІІІ –1 зміна;

ІІ-ІV2 зміна

ІІ, ІV

10.
 

Патрушева Н.П.

Масажист

242

12-19

8-15

12-19

8-15

І-ІІІ –1 зміна;

ІІ-ІV2 зміна

ІІ, ІV

11.
 

Михайляк І.А.

Масажист

242

12-19

8-15

11-19

8-15

І-ІІІ –1 зміна;

ІІ-ІV2 зміна

ІІ, ІV

12.
 

Фургало О.О.

Масажист

245

8-15

12-19

8-15

12-19

8-15

І, ІІІ

13.
 

Кривошеєва Л.Я.

Масажист

248

8-15

12-19

8-15

12-19

8-15

І,ІІІ

14.
 

Питель В.І.

Масажист

234

8-15

12-19

8-15

12-19

8-15

І, ІІІ

15.
 

Борозенець Т.П.

Медсестра інс

247

парні –8-15, непарні – 12-19

ІІ, ІV

16.
 

Лучко Я.Я.

Медсестра  інс

247

парні – 11-18, непарні – 8-15

І, ІІІ

17.
 

Жмінковська
Л.Є.

Медсестра ФТК

252

парні –8-15, непарні – 12-19

ІІ, ІV

18.
 

Мазур О.М.

Медсестра ФТК

251

парні – 8-15, непарні – 11-19

Згідно графіку

19.
 

Смолюх К.В.

Медсестра ФТК

251

парні – 8-15, непарні – 12-19

 

20.
 

Вачко О.П.

Медсестра ФТК

251

парні –8-15, непарні – 12-19

Згідно графіку

21.
 

Зубач А.В.

Медсестра

250

парні – 12-19, непарні – 8-15

Згідно графіку

22.
 

Паніна Є.В.

Медсестра

250

парні – 12-19, непарні – 8-15

Згідно графіку

23.
 

Сулим О.В.

Медсестра ФТК

134

парні – 8-14, непарні – 12-19

Згідно графіку

24.
 

Проців

Медсестра ФТК

134

парні –12-19, непарні – 8-14

Згідно графіку

25.
 

Заборовська
А.Й.

Ммп озок

134

8-15

8-15

8-15

8-15

8-15

Згідно графіку

26.
 

Баранська М.О

Медсестра ФТК

232

парні 8-15 ;
непарні – 12-19

Згідно графіку

27.
 

Гаврилюк О.М.

 Медсестра ФТК

232

парні 12-19;
непарні -8-15

Згідно графіку

28.
 

Наугольник У.О.

Медсестра ФТК

232

парні 12-19;
непарні -8-15

Згідно графіку

29.
 

Думас О.Є.

М м/с

252

парні –
8-15.30; непарні 11.30-19

Згідно графіку

30.
 

Вороновська Н.

М м/с

253

парні – 11.30-19;
непарні 8-15.30

Згідно графіку

31.
 

Гречихіна З.В.

Мм/с

253

парні – 11.30-19;
непарні 8-15.30

Згідно графіку

32

Островська Н.В.

М м/с

232

7-14

7-14

7-14

7-14

7-14

Згідно графіку

33

Дмитраш О.І

Масажист

234

12-19

8-15

12-19

8-15

12-19

ІІ, ІV

34

Тис Т.М

Ф.ф.реаб.

241

12-19

8-15

12-19

8-15

12-19

І, ІV

35

Драчук Л.А.

Ф.ф.реаб.

241

12-19

8-15

12-19

8-15

12-19

ІІ, ІІІ

36

Джуфер Р.Б.

Масажист

242

8-15

12-19

8-15

12-19

І-ІІІ – 12-19;

ІІ-ІV8-15.

І, ІІІ

37

Обуховська О.А.

м/с ФТК

250

Непарні І – 8-15, парні ІІ – 12-19

Згідно графіку

Графік прийому може бути змінений у зв’язку з курсами, черговою відпусткою тощо. Додатково інформацію можна отримати в реєстратурі поліклініки.

 

Відділення реабілітації
працює кожного дня з 8:00 до 18:00, у суботу з 8:00 до 15:00.

У відділенні фізіотерапії проводяться такі процедури:

1.  Електрофорез, ультразвук – кабінет № 251;
2.  Світлолікування (магніто-терапія, УФО, д’арсинваль) – кабінет № 252;
3.  Діадинамотерапія, ампліпульс – кабінет № 251;
4.  УВЧ – кабінет № 250;
5.  ЛФК – кабінет № 241;
6.  Масаж – кабінет № 242, 245, 248, 234;
7.  Дитячий фіз. кабінет № 232;
8.  Дитячий кабінет ЛФК – № 234;
9.  Масаж дитячий – кабінет № 234, 242.