Відділення фізіотерапії та реабілітації

(тел. 263-20-12)

Породко Леся Йосипівна

Породко Леся Йосипівна

Лікар фізіотерапевт

категорія вища

1955 р.н.,закінчила Львівський державний медичний інститут у 1979 році

стаж 38 років

Максимів Ірина Володимирівна

Максимів Ірина Володимирівна

Лікар фізіотерапевт

категорія перша

1976 р.н,закінчила Львівський державний медичний університет ім.Д.Галицького у 1999 році

стаж 18 років

 

Графік роботи відділення на весняно-літній період 2018 року.

Лікарі Посада каб.№ Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
Породко Л.Й. Завідувач відділення 243                Графік роботи
12-19 9-15 12-19 9-15 9-15 згідно графіку
Графік прийому
13.30-17 9.30-13.30 13.30-17 9.30-13.30 9.30-13.30 згідно графіку
Городнеча О.Л. Ст м/с 248 8-14.30 8-14.30 12.30-19 8-14.30 8-14.30 згідно графіку
Максимів І.В. Фізіотерапевт 244 8-15 12-19 8-15 12-19 8-15 I,III
Карпінець О.О. Масажист 245 12-19 8-15 12-19 8-15 12-19 II,IV
Горобець Л.І. фахівець з Фіз.реаб. 241 8-15 12-19 8-15 12-19 8-15 I,IV

Тис Т.М.

Драчук Л.А.
фахівець з Фіз.реаб. 241 12-19 8-15 12-19 8-15 12-19 IІ,IІІ
Задорожна М.Є. м/с ЛФК 234 12-19 8-15 12-19 8-15 12-19 II,IV
Фіалко Н.Г. Інстр.ЛФК 234 8-12 15-18.30 8.30-12 15-18.30 8.30-12 I
Пальцун А.В.
Алепко І.М.
Джуфер Р.Б.
масажист 242 8-15 12-19 8-15 12-19 I-III:12-19;II-IV:8-15 I,ІІІ
Патрушев А.А.
Патрушева Н.П.
Михайляк І.А.
масажист 242 12-19 8-15 12-19 8-15 I-III:12-19;II-IV:8-15 II,IV
Фургало О.О. масажист 245 8-15 12-19 8-15 12-19 8-15 I,III
Кривошеєва Л.Я. масажист 248 8-15 12-19 8-15 12-19 8-15 I,III
Питель В.І. масажист 234 8-15 12-19 8-15 12-19 8-15 I,III
Дмитраш О.І. масажист 234 12-19 8-15 12-19 8-15 12-19 II,IV
Звір А.Е. м/с ФТК 252 парні 12-19,непарні 8-15 I,III
Жмінковська Л.Є. м/с ФТК 252 парні 8-15,непарні 12-19 II,IV
Заборовська А.Й. Мм/c озок 134 8-14.30 8-14.30 8-14.30 8-14.30 8-14.30 II,IV
Островська К.П. М м/с 232 7-14.30 7-14.30 7-14.30 7-14.30 7-14.30 згідно графіку
Борозенець Т.П. м/с інс 247 парні 8-15,непарні 12-19 II,IV
Лучко Я.Я. м/с інс 247 парні 12-19,непарні 8-15 I,III
Мазур О.М.
Смолюх К.В.
Вачко О.П.
м/с ФТК
251

253
251

парні 8-15,непарні 12-19 згідно графіку
Паніна Є.В.
Зубач А.В.
медсестра ФТК
250
 
парні 12-19,непарні 8-15 
згідно графіку
Сулим О.В. м/с озок 134 парні 8-14 непарні 13-19 згідно графіку
Проців Н.М. м/с озок 134 парні 13-19 непарні 8-14 згідно графіку

Баранська М.М.

Андрушкевич І.В.
 
м/с ФТК 232 парні 8-14,непарні 13-19 згідно графіку
Гаврилюк О.М.
Наугольник У.О.
м/с ФТК 232 парні 13-19,непарні 8-14 згідно графіку
Думас О.Є. М м/с 252 парні 8-15.30,непарні 11.30-19 згідно графіку
Вороновська Н.С.
Гречихіна З.В.
М м/с 244 243 парні 11.30-19,непарні 8-15.30 згідно графіку

 

Графік прийому може бути змінений у зв’язку з курсами, черговою відпусткою тощо. Додатково інформацію можна отримати в реєстратурі поліклініки.

 

Відділення реабілітації
працює кожного дня з 8:00 до 18:00, у суботу з 8:00 до 15:00.

У відділенні фізіотерапії проводяться такі процедури:

1.  Електрофорез, ультразвук – кабінет № 251;
2.  Світлолікування (магніто-терапія, УФО, д’арсинваль) – кабінет № 252;
3.  Діадинамотерапія, ампліпульс – кабінет № 251;
4.  УВЧ – кабінет № 250;
5.  ЛФК – кабінет № 241;
6.  Масаж – кабінет № 242, 245, 248, 234;
7.  Дитячий фіз. кабінет № 232;
8.  Дитячий кабінет ЛФК – № 234;
9.  Масаж дитячий – кабінет № 234, 242.