Обрати сторінку

Графік роботи і територія обслуговування лікарів поліклініки

У робочі дні з 08.00 до 19.00

Прийом викликів з 08.00 до 17.00

Обслуговування викликів з 08.00 до 19.00

Вихідні та святкові дні:

У суботу з 08.00 до 18.00.Прийом викликів з 08.00 до 17.00

У неділю з 09.00 до 15.00.Прийом викликів з 09.00 до 14.00

каб

Прізвище

Лікаря

Посада Пн Вт Ср Чт Пт Район обслуговування
409 Ізотова М.Є Завідувач відділення Графік роботи  
8-15.42 11.18-19 8-15.42 10.18-18 Парні

8-15.42

Непарні 11.18-19

409 Федорович О.С. Ст м/с 8-15.42 8-15.42 8-15.42 8-15.42 8-15.42
Парні Непарні
411 Стахурська О.В. Сімейний лікар 14:00  – 19:00 8:00  – 13:00 Граб’янки .5, 5-б,7,9,  Молд 43,45-61,Сонячна 24-44, 23-39,41 В.Великого 46
411 Жолобак О.Ю. Сімейний лікар 8:00  – 13:00 14:00  – 19:00 Кобилиці 19,29,29а,27; Бойчука 8. Холодноярська, Кишинівська
412 Варивода О.А. Сім. лікар 14:00  – 19:00 8:00  – 13:00 Сонячна 1-22, Музики 3-12,34,36  42-54 (ос) Айвазовського 10

Бойчука 5 (1-6 під) кВ – 1-90 В.Великого 46

412 Содома І.П. Сім. лікар 8:00  – 13:00 14:00  – 19:00 Молдавська 86, Бойчука 5 (під’їзд 7-12), кв. 91-180, 10, (ос.9-23, 12-30), Граб’янки 13,50-68 (ос), В.Великого 42,44,156
405 Цар Я.С. Сім. лікар 8:00  – 13:00 14:00  – 19:00 В.Великого 34,38,Емінеску 1-10,Кобил.3-32(ос),Кобрин.1-28,Боткіна(ос),Маївськ.2-16,Молд.1-40,Шкрібляк.4-14
405 Шингера К.В. Сім. лікар 14:00  – 19:00 8:00  – 13:00 Керамічна 1-17(ос ) 2,416; Кобилиці 38,40; Веделя 1-10,

Жемчужна 1-17; Музики 33,35, Бойчука 3

414 Дедик І.Є. Сім. лікар 8:00  – 13:00 14:00  – 19:00 Боткіна, 73; Бойчука, 2; В.Великого, 26, 30, 40, Перфецького 2а,

Кульпарківська 99-б,В.Великого 48,48а,56,Перфецького(13-17ос),3,5,11,11а

414 Журбенко І.Є. Сім. лікар 14:00  – 19:00 8:00  – 13:00 Айвазовського 1-11(ос), 12,22; В.Великого 28, 32, 36; Бойчука 26-28; 45-51(ос),Граб.1,-28(ос)32-48,Виногр.1-8,Урож.1-9

 

№ Каб П.І.П Посада Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Район обслуговування
601 Данило Ю.Б. Завідувач відділення 12-19 8-15 12-19 8-15 Парні 12-19       Непарні 8-15
Бекрій Л.В. Старша мед. сестра
Парні Непарні
610 Кулик О.З. Сімейний лікар 14:00  – 19:00 8:00  – 13:00 Наукова 21, 23, 29, 31, 33, 37   Пулюя 29, 33  Кн.Ольги 122а (5-6 секція)
613 Сімейний лікар 8:00  – 13:00 14:00  – 19:00 Пулюя 2, 4, 6, 8, 18
614 Гудз Г.Ф. Сімейний лікар 14:00  – 19:00 8:00  – 13:00 Наукова 9, 11, 62, 64                                                       Кн.Ольги 122а (1-2 секція)
615 Маланчак З.І. Сімейний лікар 8:00  – 13:00 14:00  – 19:00 Наукова 39, 41, 43, 49   Пулюя 40
615 Блищак О.М. Сімейний лікар 14:00  – 19:00 8:00  – 13:00 Пулюя 19, 21, 23, 25, 38                                                      Кн.Ольги 122а (7-8 секція
614 Стехнович І.Р. Сімейний лікар 8:00  – 13:00 14:00  – 19:00 Пулюя 9, 11, 13, 15, 17, 34б                                           Кн.Ольги 122а, (9-10 секція)
616 Ястремська Д.А. Сімейний лікар 8:00  – 13:00 14:00  – 19:00 Наукова 13, 15, 19, 53, 55, 57, 59
613 Олексин Л.В. Сімейний лікар 14:00  – 19:00 8:00  – 13:00 Наукова 61,   Пулюя 12, 24, 26          Кульпарківська 141, 143, 145, 147
616 Токар О.М. Сімейний лікар 14:00  – 19:00 9:00  – 14:00 Пулюя  1, 3, 5, 32  Наукова 49а,                                 Кн.Ольги 122а (3-4 секція)
617 Костюк І.Т. Сімейний лікар 8:00  – 13:00 14:00  – 19:00

каб

Прізвище  лікаря Посада Пн Вт Ср Чт Пт    
415 Когут М.А. Завідувач відділення Графік роботи  
10.18 -18 8-15.42 10.18 -18 8-15.42 8-15.42
415 Савич Г.В. Ст.м/с

 

9.18 -17 8-15.42 9.18 -17 8-15.42 8-15.42
      Парні Непарні Район обслуговування  
410 Шингера О.В. Сім. лікар 14.00 – 19.00 8.00 – 13.00   Тролейбусна 7.Рубчака  21а , 29,31,33,35,37  Наукова 2  
410 Котис Т.В. Сім. лікар 8.00 – 13.00 14.00 – 19.00   Тролейбусна 2. Наукова  2г, 4, 8,10, В.Великого 47а  
415-А Парамуд Н.В. Сім. лікар 8.00 – 13.00 14.00 – 19.00   В.Великого, 39, 43,49,49а. Рубчака 5,7,23,25  
415-А Задорожний М.С. Сім. лікар 14.00 – 19.00 8.00 – 13.00   В.Великого 11,15, 17, 19. Рубчака 14, 17а Стрийська 148, 148 а.   
413 Кліценко Р.М. Сім. лікар 14.00 – 19.00 8.00 – 13.00   Тролейбусна  8,10,12, 14, Наукова 2в , 4 а  
413 Бліхарська І.Я. Сім. лікар 9.00 – 14.00 14.00 – 19.00   В.Великого 1,3,5,13; Стрийська104 Рубчака 6, 10  
408 Корсун О.Р. Сім. лікар 8.00 – 13.00 14.00 – 19.00   Рубчака 2,4,12;  Стрийська  45, 106, В.Великого  9, 21, 23, 25, 29, 33 Підстригача  3  
408 Горощук М.В. Сім. лікар 14.00 – 19.00 8.00 – 13.00   В.Великого  31, 37, 47; Тролейбусна  4,6;    
406 Дух Х.Н. Сім. лікар 8.00 – 13.00 14.00 – 19.00   В.Великого 6, 35, 35а, 41, Янева, Стрийська 108  
               
П.І.Б.   Пн Вт Ср Чт Пт Сб
619 Олійник К.О. Графік роботи 8–15.42 8–15.42 8-15.42 11.18-19 8–15.42 Завідувач відділення
Графік прийому 8–13.00 8–13.00 8–13.00 12-17 8–13
619 Іванова О.Б. Графік роботи 8-15.42 8-15.42 8-15.42 11.18-19 8-15.42 Старша  медсестра
610 Чабан М.Г. Сімейний лікар 14-19 8-13 14-19 13-18 14-19 Чергування згідно графіку
612 Романяк Н.В. Сімейний лікар 9-14 14-19 9-14 14-19 9-14 Чергування згідно графіку
609 Довгань Н.О. Сімейний лікар 8-13 14-19 13-18 8-13 9-14 Чергування згідно графіку
609 Адам М.В. Сімейний лікар 13-18 8-13 8-13 13-18 14-19 Чергування згідно графіку
611 Джула Н.І. Сімейний лікар 14-19 8-13 14-19 8-13 8-13 Чергування згідно графіку
 611 Пемпусь О.М. Сімейний лікар 8-13 13-18 8-13 13-18 13-18 Чергування згідно графіку
608 Царенко Є.М. Сімейний лікар 14-19 9-14 14-19 14-19 9-14 Чергування згідно графіку
608 Терлецька І.М. Сімейний лікар 9-14 14-19 9-14 9-14 14-19 Чергування згідно графіку
612 Рудницька Н.М. Сімейний лікар 14-19 9-14 14-19 9-14 14-19 Чергування згідно графіку

 

П.І.Б.   Пн Вт Ср Чт Пт Адреси дільниць
237 Графік роботи 8.00 –15.42 11.18-19.00 8.00 -15.42 11.18 -19.00 11.18 -19.00 Завідувач відділення
237 Вонсович О.І. Графік роботи 8.00 -15.42 11.18-19.00   8.00 -15.42   8.00 -15.42 11.18-19.00 Старша  медсестра
216 Богун О.Я. Сімейний лікар 14-19 14-19 8-13 13-18 Сим. 20,  Наук.112, 116, В.Вел.93а.
216 Яцина Т.І. Сімейний лікар 8-13 8-13 14-19 14-19 8-13 Кул. 117, 121, 123, 125, Сим.22.
235 Мединська М.В. Сімейний лікар 14-19 8-13 8-13 13-18 14-19 Кул. 133, 133а, 135, Наук. 96б.
235 Мацко Л.В. Сімейний лікар 8-13 14-19 14-19 8-13 8-13 Сим. 1, 7, 12, 13, Наук.106.
238 Лаврентьєва В.М. Сімейний лікар 8-13 14-19 8-13 14-19 9-14 Сим. 9,18, Наук. 86,110,114.
 238 Беднарчук Г.Б. Сімейний лікар 14-19 9-14 14-19 8-13 14-19 Сим. 11, Наук. 104, Кул.129,139.
239 Драла З.Г. Сімейний лікар 14-19 8-13 14-19 8-13 8-13 Сим.10, Наук.100, В.Вел.117,121,125.
239 Старенька М.Й. Сімейний лікар 9-14 14-19 8-13 14-19 13-18 Наук. 94, 96, 102.
237 Пинда Х.Б. Сімейний лікар 13-18 8-13 14-19 9-14 9-14
 
П.І.Б. Посада Пн
Вт
Ср Чт Пт Адреса дільниці
236 Галан Г.Р. Графік роботи Зав.відділом 10.18-18 8-15.42 10.18-18 8-15.42 8-15.42 В.Великого 111
    Графік прийому 12-17 9-12 12-16 9-12 10-14  
  Грищук Т.Ю. Ст. м/с 10.18-18 8-15.42 10.18-18 8-15.42 8-15.42  
227 Савків М.В. Лікар педіатр 10-15 9-14 9-14 9-14 9-14  
119 Паршин Н.В. Лікар терапевт 14-16 9-11 9-11 14-17 9-11  
      Парні Не парні  
217 Мандрига Я.Ю Сім.лікар 14-19 8-13 Н. 66, 68, 74, 76

В.Великого 113

218 Курилло Н.А. Сім.лікар 8-13 14-19 В.Вел. 81, 85, 89, 91, 95
217 Галан В.Й. Сім.лікар 9-14 13-18 В.Вел.  69, 67, 71,  73,83,101
231 Мешко Л.Ф. Сім.лікар 14-19 9-14 В.Вел. 63, 65
225 Ястремська С.С Сім.лікар 14-19 8-13 В.Вел. 61, 103, 105, 109
231 Базакіна Г.І. Сім.лікар 8-13 14-19 Н.44, 46, 48, 50  В.Вел. 75
225 Вінічук М.І. Сім.лікар 8-13 14-19 Н. 52, 54, 56, 58, 82
218 Боярська Н.Т. Сім.лікар 13-18 9-14 Сим.3, В.Вол.79, 85 а, 97, 99.


П.І.Б.

Посада

Пон.

Вівт.

Сер.

Четв.

П’ятн.

 

219

Тимчій Я.Б.

Зав.від.

Графік роботи

 

11.18-19

8-15.42

8-15.42

11.18-19

8-15.42

 

Пасічник Л.С.

Ст..м/с.

11.18-19

8-15.42

8-15.42

11.18-19

8-15.42

 

226

Макеєвець Л.Я.

Сім.лікар

8-13

14-19

8-13

14-19

8-13

Кн Ольги, непарні 7-57; 102; 59,61; 104кв.1

В.Великого 22 Кн Ольги 100а,100б,
100в, 100г, 100ж, 100е, 100є,100д

226

Сікора О.В.

Сім.лікар

14-19

8-13

14-19

8-13

14-19

Наукова, 10а, 16,
18, 20, 22, 28а

230

Мочерад Л.М.

Сім.лікар

14-19

8-13

14-19

8-13

П.

Н/п

Наукова, 12а, 30, Кн Ольги, 77 В.Великого 51

14-19

8-13

230

Коломієць З.Ю.

Сім.лікар

8-13

14-19

8-13

14-19

П.

Н/п

Кн Ольги, непарні 7-57; 102; 59; 61; 104кв.1 В.Великого 22 Кн Ольги 100а,100б,
100в, 100г, 100ж, 100е, 100є,100д

8-13

14-19


Парні

Непарні

  228

Гудз – Матвіїв І.В.

Сім.лікар

14-19

8-13

Кн Ольги,69, 71, 73, 75; Наукова 28

 В Великого, 53а, 57, 59, 59 а

228

Жолобак І.В.

Сім.лікар

8-13

14-19

Кн Ольги, 59а, 59б.  98 (всі) В Великого, 14,16, 20, 22а, б.

229

Таранько В.В.

Сім.лікар

8-13

14-19

Наукова, 24, 26,
34   В.Великого
53, Кн Ольги, 63, 65, 

229

Муха І.В.

Сім.лікар

14-19

8-13

Балтійська
1-35; Белінського, Ревуцького, Ковальова, Аркаса,
Бойківська 50а-58 парні, Музики непарні 39-45, парні 62-70

 

Пізвище лікаря Посада № кабінету понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота
Грицишин О.Є. Завідувач відділення,лікар КФД 114 12-18 8-14.30 8-14.30 8-14.30 8-14.30
Пігорь Є.В. Ст. медсестра 115 9-14 9-14 9-14 9-14 9-14
Притуляк Я.І. Л-р КФД 119 9-14 9-14 14-19
Кладько О.Я. Л-р КФД 121 13-19 9-15 9-15 13-19 9-15
Куциняк О.А. Л-р фіброгастроскопії 118 9-15 9-15 9-15 9-15 9-15
Лукачук О.А. Л-р УЗД 116 9-14 9-14 9-14 9-14 9-14
Онушканич В.Я. Л-р КФД 121 8-14 12-18 12-18 8-14 13-19
Паславська М. М. Лікар терапевт 115 9-15 9-15 12-18
Кабінет долікарського прийому (м/с) 102а 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 9-15
Процедурний кабінет (м/с) 125,135 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 9-15
Кабінет функціональної діагностики (м/с) 114 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 9-15
№ каб. ПІП лікаря Зона обслуговування
201 Греділь Є.О. 
Кузьменко Н.П.
Скорини 6, 6А, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40
Максимовича 2А, 4, 4А, 6, 7, 7А, 7Б, 9, 9А
Демнянська 4, 4А, 6, 6А, 8, 12, 16, 18, 20, 22, 24
Стрийська 47,49,53
201 Плита Л.Р. 
Криштафович С.Л.
Тролейбусна 4, 6, 7
В.Великого 35, 35А, 37, 39, 41, 43, 47, 47А, 49, 49А, 51, 53, 53А, 57, 59
203 Кучка І.Я. 
Хомишин А.М.
Наукова 2, 4, 6А, 10, 10А, 12, 12А, 24, 26, 28, 30, 34
203 Білик Г.І. 
Яцків О.Я.
В.Великого 20, 29, 31, 121
Наукова 16, 20
Кн. Ольги 65, 71
Стрийська 65
Пулюя 25
Гашека 15, 15А, 17, 19, 20, 22, 24
Кульпарківська 121, 123, 129
204 Орлова Г.І. В.Великого 89, 93, 93А, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 109, 111
204 Думанська А.Р. 
Драла О.Б.
В.Великого 61
Білинського 3, 7, 9, 11, 15, 21, 25, 29, 31, 35, 36, 38, 41, 41А
Аркаса 4А, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14,16, 18
Ковалева 1, 2, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13,15,16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 29
Пулюя 32, 33, 34А, 34Б, 38
Наукова 8, 22
                                   Ревуцького(3-30), Молдавська(1-40,37-59)
204 Зінько Л.С. В.Великого 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19
Рубчака 2, 4, 6, 10, 12, 14, 17А
205 Мойсеєнко І.Ю.. 
Майковська І.А.
Симоненка 10
В.Великого 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46
205 Кутковець В.І. 
Коза М.П.
Наукова 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 49, 49А
Пулюя 9, 11, 17, 21,40
Підстригача 3
206 Кузьменко Н.П. 
Греділь Е.О.
Наукова 112
В.Великого 125
Кульпарківська 117, 125, 133, 133А, 135
206 Ляшук Ж.Є. 
Кушваха А.С.
В.Великого 59А, 63, 65, 67, 71, 73, 75, 79, 81, 83
Наукова 52, 54, 56
Кн. Ольги 63
206 Бодник А.С. В.Великого 121
Кульпарківська 121, 123, 129
Симоненка 18, 20, 22
207 Хомишин А.М. 
Кучка І.Я.
Музики 34, 36
Кн. Ольги 73, 75, 77
Айвазовського 10, 12
Граб’янки 5, 7, 9, 13
Керамічна 2, 4, 16, 
Кобилиці 19, 27, 27А, 29
207 Кушваха А.С. 
Ляшук Ж.Є.
Наукова 53
Пулюя 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 18, 24
Тролейбусна 8, 10
Кульпарківська 141, 143, 145, 147
210 Драла О.Б. 
Думанська А.Р.
В.Великого 10,14,25,33
Стрийська 73А
Рубчака 3,5,23
Наукова 82
Кн.Ольги 122А
Персенківка(1-10),Кишинівська(1-12),Маївського(2-16),Шкрібляків(4-14),Урожайна(1-9),
Хортицька(1-10),Виноградна(1-15),Боднарська16,Пулюя 29
210 Ковальова Н.Є. 
Максимович У.М.
В.Великого 113
Пулюя 13, 15, 19
Гашека 8-12, 14, 16, 18, 20А, 22А
Стрийська 59, 89, 99, 117
Максимовича 3
Кн. Ольги 69
Наукова 4А, 6, 50,74,94,96,96Б
Тролейбусна 2
Симоненка 1, 3,11,13
213 Майковська І.А.
Мойсеєнко І.Ю.
Пулюя 23, 26
Хуторівка 1, 3-55
Стрийська 123, 127, 228-338
Сокільницька 32-79, 131-133
Айвазовського 22
Кульпарківська 139
Наукова 64
В.Великого 69, 85, 85А
Бойківська 50А -50Д, 54, 54А, 56
Боткіна 1-71
Бойчука 9-23, 26, 28, 45, 47, 51
Тролейбусна 14
Бондарська 4-10 (особняки)
Веделя(1-10), Сонячна(1-44), Холодноярська(1-59), Н.Сонячна(1-10), 
Емінеску(1-10), Кобринської(1-28)
213 Криштафович С.Л. 
Плита Л.Р.
В.Великого 22, 48, 48А, 56
Бойчука 3, 5, 8, 10, 12-24 (парні), 30
Боткіна 73
Кн. Ольги 59А, 59Б
Наукова 18, 28А, 44, 46, 48, 58, 86
Перфецького 3, 5, 11, 15, 17
Симоненка 12
Тролейбусна 12
209а Скрипняк С.Р. 
Гірник З.М.
Стрийська 91, 93, 101, 103, 107,204
Наукова 55, 57, 59, 114, 116
Мікльоша 3,9,11,13,15
204 Яцків О.Я. 
Білик А.І.
Стрийська 61, 71, 71А, 71Б, 77, 81, 85, 87, 87А, 87Б, 87В, 146 (в.ч), 85б
240 Коза М.П. 
Кутковець В.І.
Максимовича 5
Стрийська  55, 57,63, 69 ,75,148, 148А, 146 (в.ч), 85б
240 Гірник З.М. 
Скрипняк С.Р.
В.Великого 16,29,91
Рубчака 25, 29, 31, 33, 33А, 35, 37
Балтійська 1-22,24-27,30,32,33,35
Гашека 1-7
Стрийська 108а-н
Наукова 62,66,68,76
Симоненка 7,9,
Кобилиці(1-40),Музики(37-60),Керамічна(1-17),Айвазовського(1-11),
Грабянки(ос1-68),Жемчужнікова(1-17)
209а Максимович У.М. 
Ковальова Н.Є.
В.Великого 38,117
Кн. Ольги 102,59,61,100ж,100г,100,100д
Наукова 61,2а,2в,100,102,104,106,110,2д
Стрийська 104,106
Перфецького 2а,2в.
Рубчака 7
ПІП лікаря Посада Пн Вт Ср Чт Пт
Третякова М.В.
Завідувач жіночої консультації Графік роботи
8:00 – 15:00 8:00 – 15:00 8:00 – 15:00 8:00 – 15:00 8:00 – 15:00
Графік прийому
8:00 – 15:00 8:00 – 15:00 8:00 – 15:00 8:00 – 15:00 8:00 – 15:00
Графік ЛКК
10:00 – 13:00 10:00-13:00 10:00 – 13:00 10:00-13:00 10:00 – 13:00
Січкоріз Н.М.
дит.гінеколог 14:00 – 19:00 8:00-13:00 14:00 – 19:00 8:00-13:00 непарні 8-13,парні 14-19
Лікарі Парні дні Непарні дні
Греділь Е.О. 8:00 – 13:00 14:00 – 19:00
Ковальова Н.Є. 14:00 – 19:00 8:00 – 13:00
Білик А.І. 14:00 – 19:00 8:00 – 13:00
Орлова Г.І. 13:00 – 18:00
Зінько Л.С. 8:00 – 13:00
Мойсеєнко І.Ю. 8:00 – 13:00 14:00 – 19:00
Кутковець В.І. 13:00 – 18:00 9:00 – 14:00
Кузьменко Н.П. 14:00 – 19:00
Ляшук Ж.Є. 14:00 – 19:00 8:00 – 13:00
Хомишин А.М. 8:00 – 13:00 14:00 – 19:00
Кушваха А.С. 14:00 – 19:00 8:00 – 13:00
Драла О.Б. 9:00 – 14:00
Думанська А.Р. 8:00 – 13:00
Майковська І.А 8:00 – 13:00 14:00 – 19:00
Криштафович С.Л. 14:00 – 19:00 8:00 – 13:00
Скрипняк С.Р 8:00 – 13:00 13:00 – 18:00
Кучка І.Я. 8:00 – 13:00 14:00 – 19:00
Яцків О.Я. 14:00 – 19:00
Плита Л.Р. 14:00 – 19:00 8:00 – 13:00
Коза М.П. 14:00 – 19:00 8:00 – 13:00
Максимович У.М. 14:00 – 19:00 8:00 – 13:00
Бодник А.С. 9:00 – 14:00
Гірник З.М. 9:00 – 14:00 13:00 – 17:00
Лікар Посада № каб
Графік роботи
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
Кручок Н.Б. Заст.гол.лікаря з ОМД 321 перерва

12.30-13

8.30-12,

13-17
8.30-12,

13-17
8.30-12,

13-17
8.30-12,

13-17
8.30-12,

13-17
Графік ЛКК 9.30-12,

13-15
10-12.30
Гапачило Я.М. Старша медсестра 322 Графік роботи 8-15 8-15 8-15 8-15 8-15
Стець О.П. Гастроентеролог дитячий 512
Графік прийому непарні 12-14
Гірник В.М. Кардіоревматолог 323 Графік прийому 14-19 9-14 14-19 9-14 9-14
Оліярник Л.Ю. Алерголог 329
Графік прийому 14-19 9-14 14-19 9-14 9-14
Лоїк Л.Я. Ендокринолог 323
Графік прийому 9-14 14-19 9-14 14-19 14-19
Присяжнюк Л.М. Логопед 328
Графік прийому 9-13 14-18 9-13 14-18 9-11
Гайда О.С. Психотерапевт 104а
Графік прийому 13-18 9-14 9-14 9-14
№ каб П.І.Б. Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця
4 Меленчук Л.Д. Завідувач педіатричного відділення Графік роботи
8-15.42 8-15.42 8-15.42 8-15.42 8-15.42
Графік прийому
8-12 8-12 8-12 8-12 8-12
6 Ганущак Л.В. Ст м/с 8-15.42 8-15.42 8-15.42 8-15.42 8-15.42
Не парні Парні
2 Яворська К.С. Лікар-педіатр 9-14 14-19
1 Дасюк О.Я. Лікар-педіатр 14-19 9-14
1 Пастернак К.С. Лікар-педіатр 9-14 14-19
Білавка М. П. Лікар-педіатр Дектретна відпустка
Даньо М. Ю. Лікар-педіатр Дектретна відпустка
каб. Лікарі Посада понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
509 Шеремета Тарас Дмитрович Завідувач хірургічного відділення Графік роботи
8.00-15.00 8.00-16.00 8.00-15.00 8.00-16.00 8.00-15.00
Графік прийому
9.00-13.00 10.00-16.00 9.00-13.00 10.00-16.00 9.00-13.00
Графік ЛКК
10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 12.00-15.00 10.00-13.00
510 Лещишин Оксана Володимирівна Ст.м/с хірург. відділення 8.00-15.00 8.00-15.00 8.00-15.00 8.00-15.00 8.00-15.00
513 Клуб Галина Володимирівна Онколог 12.00-17.00 12.00-17.00 9.30-14.30 ЛОРЛДЦ 9.30-14.30
513 Маслюк Ірина Богданівна Онколог 9.30-12.00 9.30-12.00 10.00-14.00
221 Трофимович Ірина Романівна Дит.уролог 8.00-13.00 13.00-18.00 8.00-13.00 13.00-18.00 Парні 8.00-13.00,непарні 13.00-18.00
Парні числа Непарні числа
504 Марчак Степан Андрійович Хірург 14.00-19.00 8.00 -13.00
504 Рабик Олександр Володимирович Хірург 9.00-14.00 14.00-19.00
505 Будник Михайло Михайлович Хірург 8.00 -13.00 14.00-19.00
507 Вовк Володимир Миколайович Травматолог 14.00-19.00 8.00 -13.00
505 Лада Любов Геннадіївна Травматолог 14.00-19.00 9.00 -14.00
507 Гудима Андрій Іванович Травматолог 9.00-14.00 14.00-19.00
508 Пелех Тетяна Сергіївна Травматолог 8.00 -13.00 14.00-19.00
508 Васьків Богдан Михайлович Травматолог 14.00-19.00 9.00 -14.00
501 Кузьменко Євген Миколайович Уролог 14.00-19.00 8.00 -13.00
501 Бандурко Роман Іванович Уролог 8.00 -13.00 14.00-19.00
511 Банира Олег Богданович Уролог 14.00-19.00
511 Стець Роман Васильович Проктолог 14.00-19.00 9.00 -14.00
502 Качур Любомир Степанович Дит.хірург 9.00-14.00 14.00-19.00 Парний четвер місяця(Стрийська,61)9.00-14.00
Пізвище лікаря Посада № кабінету понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота
Чучман А.Д. Завідувач відділення 401
263-81-72
Графік роботи По графіку

8-13

9-16.42 9-16.42 10.18-18 9-16.42 9-16.42
Графік прийому
9-14 9-13 14-18 9-14 9-14
Графік ЛК
10-12 10-12 14-16 10-12 10-12
Робота з документацією. Консультація хворих на дому.
14-16.42 14-16.42 10.18-13 14-16.42 14-16.42
Білецька М.М. ст. медсестра 401 9-16.42 9-16.42 10.18-18 9-16.42 9-16.42
Гловацька С.Ф. Невропатолог 402 Парні дні: 8-13; Непані дні: 14-19
Юхима Н.П. Невропатолог 402 Парні дні: 13-18; Непані дні: 9-14
Завада А.С. Невропатолог 403 субота 8-13
Чучман І.В. Невропатолог 403 9-12
Мазур Т.М. Невропатолог 404 Парні дні: 13-18; Непані дні:9-14
Гончар С.А. Невропатолог 404 Парні дні: 8-13; Непані дні:14-19
Кужда М.Б. Невропатолог 617а Парні дні: 13-16; Непані дні:10-13
Дитяче відділення
Киричук Л.І. Дит.невроп. 223 14-19 8-15 14-19 8-15 8-15
Лікарі Посада каб. понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота
Лукачук О.М. Завідувач відділення 605 Графік роботи По графіку
8.30-16.00 8.30-16.00 11.30-19.00 8.30-16.00 8.30-16.00
Графік прийому
9.00-14.00 9.00-13.00 14.00-19.00 9.00-14.00 9.00-14.00
Оперативна нарада в головного лікаря
13.00-14.00
Графік ЛКК
8.30-9.00
8.30-9.00
11.30-14.00
8.30-09.00
8.30-9.00
Баб’як О.Г. ст.м/с 605 8.30-16.00 8.30-16.00 11.30-19.00 8.30-16.00 8.30-16.00
Парні числа Непарні числа
Вус І.І. 604 Лікар 8.30-13.30 14.00 -19.00
Борчаковська Г.Г. 604 Лікар 14.00-19.00 8.30 -13.30
Владімірова О.С. 606 Лікар дитячий 8.30-13.30 14.00 -19.00
Стецик З.М.
606 Лікар дитячий 14.00-19.00 8.30 -13.30

Прізвище лікаря Посада № кабінету Понеділок Вівторок Середа Четвер П`ятниця
Голіней Л.Г. Завідувач відділення 602 Графік роботи
11.30 – 19.00 08.30 -16.00 08.30 – 16.00 11.30 – 19.00 08.30 – 16.00
Графік  прийому
14.30 – 19.00 09.00 – 12.30 09.00 – 13.30 14.30 – 19.00 09.00 – 13.30
Графік  ЛК
14.00 – 14.30 12.30 – 13.00 13.30 – 14.00 14.00 – 14.30 13.30 – 14.00
Будай Н.І. Старша медсестра 602 Графік роботи
11.30 – 19.00 08.30 – 16.00 08.30 – 16.00 11.30 – 19.00 08.30 – 16.00
Графік  прийому
14.30 – 19.00 09.00 – 12.30 09.00 – 13.30 14.30 – 19.00 09.00 – 13.30
Сидорук Н.О. Лікар 602 08.00 – 13.00 14.00 -17.00 08.30 – 13.30
Роговська Т.В. Лікар 603 Парні: 14.00 – 19.00, непарні: 08.00 – 13.00
Содома О. Б. Лікар 603 Парні: 09.00-14.00;

непарні: 13.00-18.00

Парні: 09.00-14.00;

непарні: 13.00-18.00

Парні: 11.00-14.00;

непарні: 13.00-16.00

Сеньків Н.Б. Лікар 603 Парні: 08.00-11.00; непарні: 16.00-19.00 Парні: 08.00-13.00; непарні: 14.00-19.00 Парні: 08.00-13.00; непарні: 14.00-19.00
Данилик Х.Р. Лікар 620 Парні: 08.00 – 13.00, непарні: 13.00 – 18.00
Стратийчук О.Т. Лікар 620 Парні: 13.00 – 18.00, непарні: 08.00 – 13.00
Рубінович М.С. Лікар дитячий 327 14.00 – 19.00 08.00 – 13.00 09.00 – 14.00 14.00 – 19.00 08.00 – 13.00
Прізвище лікаря Каб№ Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
Періг В.П. 417 Графік роботи       Непарні:8.00-15.12 ,парні 11.48-19.00
Графік прийому    Непарні:8.00-13.00 ,парні 14.00-19.00
Березкова О.Б. 416 Графік роботи       Парні:8.00-15.12 ,непарні 11.48-19.00
Графік прийому     Парні:8.00-13.00,непарні 14.00-19.00
Кабінет щеплень 418 Графік роботи
8-19
Лікар посада № каб Непарні Парні
Горбачова О.С. Завідувач відділенням 335 9:00-15:00 9:00-15:00
Мінжулін А.Ф. Лікар-рентгенолог 335 8:00-14:00 12:00-18:00
Чіпчар М.А. Лікар-рентгенолог 335 8:00-14:00 12:00-18:00
Василів І.Л. Лікар-рентгенолог 335 12:00-18:00 8:00-14:00
 

№ п/п

Прізвище

Посада

каб

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

1.                 
 

Породко
Л.Й

Завідувач відділення

243

Графік роботи

Згідно графіку

12-19

9-16

12-19

9-16

9-16

Графік прийому

13-17

9.30-13.30

13 -17

9.30-13.30

9.30-13.30

2.                 
 

Городечна
О.Л.

Ст. м/с

248

8.30-14.30

8.30-14.30

12-19

8.30-14.30

8.00-14.30

Згідно графіку

3.                 
 

Максимів І.В.

Фізіотерапевт

244

8-15

12-19

8-15

12-19

8-15

Згідно графіку

4.                 
 

Задорожна М.Є.

м/с ЛФК

234

12-19

8-15

12-19

8-15

12-19

ІІ, ІV

5.                 
 

Фіалко Н.Г.

Інстр. ЛФК 0,5ст

234

8-12

15-18

8-12.30

15-18

8.30-12

І, ІІІ

6.                 
 

Пальцун
А.В.

д.масажист

242

8-15

12-19

8-15

12-19

І-ІІІ –2 зміна;

ІІ-ІV1 зміна

ІІІ,І

7.                 
 

Алепко
І.М.

д.масажист

242

8-15

11-19

8-15

11-19

І-ІІІ –2 зміна;

ІІ-ІV1 зміна

І, ІІІ

8.                 
 

Карпінець
О.О.

д.масажист

242

8-15

12-19

8-15

12-19

І-ІІІ –2 зміна;

ІІ-ІV1 зміна

І, ІІІ

9.                 
 


Масажист

242

12-19

8-15

12-19

8-15

І-ІІІ –1 зміна;

ІІ-ІV2 зміна

ІІ, ІV

10.             
 

Патрушева
Н.П.

Масажист

242

12-19

8-15

12-19

8-15

І-ІІІ –1 зміна;

ІІ-ІV2 зміна

ІІ, ІV

11.             
 

Михайляк
І.А.

Масажист

242

12-19

8-15

11-19

8-15

І-ІІІ –1 зміна;

ІІ-ІV2 зміна

ІІ, ІV

12.             
 

Фургало
О.О.

Масажист

245

8-15

12-19

8-15

12-19

8-15

І, ІІІ

13.             
 

Кривошеєва Л.Я.

Масажист

248

8-15

12-19

8-15

12-19

8-15

І,ІІІ

14.             
 

Питель В.І.

Масажист

234

8-15

12-19

8-15

12-19

8-15

І, ІІІ

15.             
 

Борозенець Т.П.

Медсестра

247

парні –8-15, непарні – 12-19

ІІ, ІV

16.             
 

Лучко Я.Я.

Медсестра 

247

парні – 11-18, непарні – 8-15

І, ІІІ

17.             
 

Жмінковська Л.Є.

Медсестра ФТК

252

парні –8-15, непарні – 12-19

ІІ, ІV

18.             
 

Мазур О.М.

Медсестра ФТК

251

парні – 8-15, непарні – 11-19

Згідно графіку

19.             
 

Смолюх
К.В.

Медсестра ФТК

251

парні – 8-15, непарні – 12-19

 

20.             
 

Вачко
О.П.

Медсестра ФТК

251

парні –8-15, непарні – 12-19

Згідно графіку

21.             
 

Зубач
А.В.

Медсестра

250

парні – 12-19, непарні – 8-15

Згідно графіку

22.             
 

Паніна Є.В.

Медсестра

250

парні – 12-19, непарні – 8-15

Згідно графіку

23.             
 

Сулим
О.В.

Медсестра ФТК

134

парні – 8-14, непарні – 12-19

Згідно графіку

24.             
 

Проців

Медсестра ФТК

134

парні –12-19, непарні – 8-14

Згідно графіку

25.             
 

Заборовська
А.Й.

Ммп озок

134

8-15

8-15

8-15

8-15

8-15

Згідно графіку

26.             
 

Баранська
М.О

Медсестра ФТК

232

парні 8-15 ;
непарні – 12-19

Згідно графіку

27.             
 

Гаврилюк О.М.

 Медсестра ФТК

232

парні 12-19;
непарні -8-15

Згідно графіку

28.             
 

Наугольник У.О.

Медсестра ФТК

232

парні 12-19;
непарні -8-15

Згідно графіку

29.             
 

Думас
О.Є.

М м/с

252

парні –
8-15.30; непарні 11.30-19

Згідно графіку

30.             
 

Вороновська Н.

М м/с

253

парні – 11.30-19;
непарні 8-15.30

Згідно графіку

31.             
 

Гречихіна
З.В.

Мм/с

253

парні – 11.30-19;
непарні 8-15.30

Згідно графіку

32

Островська Н.В.

М м/с

232

7-14

7-14

7-14

7-14

7-14

Згідно графіку

33

Дмитраш
О.І

Масажист

234

12-19

8-15

12-19

8-15

12-19

ІІ, ІV

34

Тис Т.М

Ф.ф.реаб.

241

12-19

8-15

12-19

8-15

12-19

І, ІV

35

Драчук
Л.А.

Ф.ф.реаб.

241

12-19

8-15

12-19

8-15

12-19

ІІ, ІІІ

36

Джуфер
Р.Б.

Масажист

242

8-15

12-19

8-15

12-19

І-ІІІ – 12-19;

ІІ-ІV8-15.

І, ІІІ

37

Дем’ян А.Р.

Масажист

247

8-15

8-15

8-15

8-15

8-15

І, ІІІ

38

Обуховська О.А.

м/с ФТК

250

Непарні І – 8-15, парні ІІ – 12-19

Згідно графіку

 

 

П.І.Б. Посада понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
Лавренко Л.Б. Завідувач 9-16.30 9-16.30 9-16.30 9-16.30 9-16.30
Олинець О.І. Лік. терапевт 9-16.30 11.30-19 9-16.30 11.30-19 9-16.30
Дерпак І.В. Лік. терапевт 9-16.30 11.30-19 9-16.30 11.30-19 9-16.30
Рипихович М.І. Лік. терапевт,кардіолог 11.30-19 9-16.30 11.30-19 9-16.30 11.30-19
Фітьо Н.В. Лікар невропатолог 9-16.30 9-16.30 9-16.30 9-16.30 9-16.30
Горбаль О.М. м/с н/д 13-19 8-13 13-19 8-13 13-19
Ярема О.В. м/с н/д 8-13 13-19 8-13 13-19 8-13
Невідкладна допомога
Луцюк В.І. Лікар терапевт кабінету невідкладної допомоги Непарні дні – 8-15 Парні дні – 12-19
Пірко І.А. Лікар терапевт кабінету невідкладної допомоги 8-15
П.І.Б. Кабінет понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота
Чайка М.В., завідувач відділення 351 10.30-18.00 8.00-15.30 8.00-15.30 8.00-15.30 8.00-15.30
Графік проведення профільних ЛК 15.00-16.00 12.00-13.00 12.00-13.00 10.00-11.00 13.00-14.00
Томашик О.Ф., старша медична сестра 347 10.30-18.00 08.00-15.30 08.00-15.30 08.00-15.30 08.00-15.30 Згідно графіку чергувань по суботах 9.00-13.00
Парні числа Непарні числа
Мілявська І.М., лікар-терапевт 349 10.30-18.00 8.00-15.30 Згідно графіка чергувань по суботах 9.00-13.00
Рудь Л.А., лікар-терапевт 349 8.00-15.30 10.30-18.00
Олинець О.І., лікар-терапевт 348 8.00-15.30 10.30-18.00
Косенко О.Б., лікар-невролог 350 10.30-18.00 8.00-15.30
Томич Г.Є., лікар-невролог 350 8.00-15.30 10.30-18.00
Лікарі Посада каб. понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота
Вуйцик М.І. Гастроентеролог 512                           Парні 14-18
Стець О.П. Гастроентеролог 512 Парні 8-13            Непарні 14-18
Лікарі каб понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота
Панасюк Н.І.  9-14  9-14 13-19
Зробок Г.Г. 9-14 13-19 9-14 13-19 9-14
П.І.Б. Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
215 Іванина-Кішай Н.І. 12.30-18.00 8.00-13.30 8.00-13.30 12.30-18.00 8.00-13.30
324 Іванина-Гринчишин Л.Я. 8.00-13.30 13.30-19.00 8.00-13.30 13.30-19.00 8.00-13.30
324 Мельник Н.В. 13.30-19.00 8.00-13.30 13.30-19.00 8.00-13.30 13.30-19.00
Лікар №каб Понеділок ВІвторок Середа Четвер П’ятниця Субота
Пірко І.А. Графік роботи 334 12-19 9-16 9-16 12-19 1;3
Графік прийому 14-19 9-14 9-14 14-19
Хом’як Д.Л. Графік роботи 334 9-16 12-19 12-19 9-16 2;4
Графік прийому 9-14 14-19 14-19 9-14
Трубич І.М. Графік роботи 119 9-14 14-19 9-15 14-18 5
Графік прийому 9-13 14-19 9-14 14-16.30
Лікарі Посада каб. понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
Панасюк  О.В. Психотерапевт 246 8-11 8-11 8-11 16-19 8-11

 

Лікар Посада №каб Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
Чіжікова І.В. Ревматолог 618                               Графік роботи 3-я субота місяця
8-15 11-18 8-15 11-18 парні 11-18
непарні 8-15
                              Графік прийому
8-13 13-18 8-13 13-18 парні 13-18
непарні 8-13
Шах О.П. Ревматолог 618                                 Графік роботи 4-а субота місяця
11-18 8-15 11-18 8-15 парні 8-15
непарні 11-18
                               Графік прийому
13-18 8-13 13-18 8-13 парні 8-13
 непарні 13-18