Обрати сторінку

 

Графік роботи і територія обслуговування лікарів поліклініки

З 02.04.2018р. поліклініка переходить на весняно-літній графік роботи

У робочі дні з 08.00 до 19.00

Прийом викликів з 08.00 до 17.00

Обслуговування викликів з 08.00 до 19.00

Вихідні та святкові дні:

У суботу з 08.00 до 18.00.Прийом викликів з 08.00 до 17.00

У неділю з 09.00 до 15.00.Прийом викликів з 09.00 до 14.00

 

 

Лікарі Посада каб. понеділок вівторок середа четвер п’ятниця Район обслуговування
Ізотова М.Є. Завідувач відділення 409 Графік роботи
8-15.42 10.18-18 8-15.42 11.18-19
8-15.42 парні,
10.18-18 непарні
Скальська О.О. Ст м/с 409 8-15.42 10.18-18 8-15.42 11.18-19
8-15.42 парні,
10.18-18 непарні
Жолобак О.Ю. Сім. лікар 411 15-19 9-13 8-12 14-18 13-17 Кобилиці 19, 29, 29а, 27; Бойчука 8, Холодноярська, Кишинівська
Журбенко І.Є. Сім. лікар 414 8-12 9-13 13-17 8-12 15-19 Айвазовського 12, 22; 1-11 (ос), В.Великого 28,32,36; Бойчука 26-28; 45-51(ос)
Содома І.П. Сім.лікар 412 13-17 8-12 15-19 14-18 9-13 Молдавська 86,Бойчука 5(підїзд 7-12),кв.91-180,10,(ос 9-23,12-30), Граб’янки 13, 50-68 (ос), В.Великого 42, 44, 156
Стахурська О.В. Сім. лікар 411 9-13 15-19 13-17 9-13 8-12 Граб’янки 5,5б,7,9, Молд 43,45-61, Сонячна 24-44, 23-39, 41
Сім. лікар В.Великого 46, 48, 48а, 56; Перфецького (13-17ос), 3, 5,11,11а
Шингера К.В. Сім. лікар 405 15-19 9-13 13-17 8-12 8-12 Керамічна 16, 2, 4; 1-17 (ос); Кобилиці 38, 40; Веделя 1-10, Жемчужна 1-17; Музики 33,35,Бойчука 3
Варивода О.А. Сім. лікар 412 8-12 13-17 8-12 9-13 14-18 Сонячна 1-22,Музики 34,36,42-54(ос),Айвазовського 10,Бойчука 5(1-6 під)кв.1-90
Сіра Л.М. Сім. лікар 414 14-18 14-18 8-12 13-17 9-13 Боткіна 73,Бойчука 2,В.Великого 30,26,40,Перфецького 2а,Кульпарківська 99б
Данило Ю.Б. Сім. лікар 601 15-18 10-12 13-15 12-15 В.Великого 34, 38
Сім. лікар Емінеску 1-10,Граб.1-28(ос)32-48,Виногр.1-8,Кобил.3-32(ос),Кобрин.1-28, Боткіна(ос),Маївськ.2-16,Молд.1-40,Муз.3-12, Урож.1-9,Шкрібл.4-14

 

Лікарі Посада каб. № діл.  понеділок вівторок середа четвер п’ятниця Район обслуговування
Данило Ю.Б. Завідувач відділення 601 Графік роботи
11.18-19 8-15.42 10.18-18 8-15.42
парні 10.18-18
непарні 8-15.42
Беркій Л.В. Ст м/с 601 11.18-19 8-15.42 10.18-18 8-15.42
парні 10.18-18
непарні 8-15.42
Бєлінська Л.Ю. Сім. лікар 613 11 15-19 8-12 13-17 9-13 15-19 Пулюя 2, 4, 6, 8, 18
Гудзь А.Ф Сім. лікар 614 13 12-16 15-19 9-13 8-12 13-17 Наукова 9,11,62,64,Кн.Ольги 122а(1-2 секція)
Маланчак З.І. Сім. лікар 615 14 15-19 13-17 14-18 8-12 10-14 Наукова 39, 41, 43, 49,Пулюя 40
Кулик О.З. Сім. лікар 614 15 8-12 11-15 13-17 15-19 8-12 Наукова 21,23, 29, 31, 33,37, Пулюя 29,33,Кн.Ольги 122а(5-6 секція)
Блищак О.М. Сім. лікар 615 16 11-15 8-12 10-14 13-17 15-19 Пулюя 19, 21, 23, 25, 38,Кн.Ольги 122а(7-8 секція)
Стехнович І.Р. Сім. лікар 617 17 парні 8-12
непарні 13-17
Пулюя 9, 11, 13, 15, 17, 34б
Токар О.М. Сім. лікар 616 18 12-16 13-17 9-13 9-13 12-16 Наукова 49а,Пулюя 1,3,5,32,Кн.Ольги 122а(3-4 секція)
Ястремська Д.А. Сім. лікар 616 19 8-12 9-13 15-19 13-17 8-12 Наукова 13,15,19,53,55, 57, 59
Олексин Л.В. Сім. лікар 613 21 8-12 14-18 8-12 15-19 9-13 Наукова 61, Пулюя 12,24,26,Кульпарківська 141,143,145,147
Лікарі Посада каб. понеділок вівторок середа четвер п’ятниця Район обслуговування
Когут М.А. Завідувач відділення 410   Графік роботи
11.18-19 9-16.42 10.18-18 8-15.42 непарні 9-16.42,парні 10.18-18
Тушницька З.І.
Савич Г.В. 
Ст м/с
Сім.м/с 
410 11.18-19 9-16.42 10.18-18 8-15.42 непарні 9-16.42,парні 10.18-18
Парамуд Н.В. Сім. лікар 415 12-16 8-12 14-18 15-19 8-12 ВВеликого39,43,49,49а. Рубчака 5,7,23,25
Задорожний М.С. Сім. лікар 415 8-12 15-19 8-12 8-12 12-16 ВВеликого 11,15, 17, 19. Рубчака 14,17а. Стрийська 148, 148 а.
Шингера О.В. Сім. лікар 410 8-12 14-18 8-12 14-18 8-12 Тролейбусна 7.Рубчака 21а,29,31,33,35,37 Наукова 2
Кліценко Р.М. Сім. лікар 413 9-13 13-17 9-13 8-12 15-19 Тролейбусна 8,10,12 14, Наукова 4 а, 2В
Бліхарська І.Я. Сім. лікар 413 14-18 9-13 14-18 13-17 9-13 ВВеликого 1,3,5,13; Стрийська 104, Рубчака 6,10
Лозинська Н.Т. Сім. лікар 406 9-13 12-16 14-18 9-13 8-12 Наукова 12, 6а, 6, 2д
Дух Х.Н. Сім. лікар 406 15-19 8-12 8-12 15-19 12-16 ВВеликого 6, 35, 35а, 41, Янева, Стрийська 108
Котис Т.В. Сім. лікар 405 9-13 14-18 8-12 12-16 12-16 Тролейбусна 2. Наукова 2г,10,4,8. В.Великого 47а
Корсун О.Р. Сім. лікар 408 15-19 9-13 8-12 12-16 13-17 Рубчака 2,4,12; Стрийська 45,106, ВВеликого 9, 21, 23, 25, 29,33,Підстригача 3
Горощук М.В. Сім. лікар 408 9-13 15-19 12-16 8-12 8-12 ВВеликого 31, 37, 47; Тролейбусна 4,6;
Лікарі Посада каб. понеділок вівторок середа четвер п’ятниця Район обслуговування
Олійник К.О. Завідувач відділення 619 Графік роботи
8-15.42 8-15.42 8-15.42 11.18-19

Парні – 8-15.42; непарні – 11.18-19

Графік прийому
9-14 9-14 9-14 14-19 Парні – 9-14; непарні – 14-19
Графік ЛК
10-13 10-13 10-13 13-17 Парні – 10-13; непарні – 13 -17
Іванова О.Б. Ст м/с 619 8-15.42 8-15.42 8-15.42 11.18-19 Парні – 8-15.42; непарні – 11.18-19
Чабан М.Г. Сім.лікар 610 12-16 11-15 15-19 12-16 15-19 Стрийська 45а,47,49,53, Бондарська 4,6,8,10,16 Скорини 18,42,44,Персенківка, Іподромна,Демнянська 26,Хортицька.
Сім.лікар 612 13-17 8-13 8-12 13-18 15-19 Скорини 20,22,24,30,32,38,40,Гашека 22а,Демнянська 16,Максимовича 3,5
Романяк Н.В. Сім.лікар 612 14-18 9-13 14-18 14-18 9-13 Стрийська 59,204,Гашека15,15а,17,20,22, Скорини 6,6а,8,10,12,14,16,
Довгань Н.О. Сім.лікар 609 8-12 15-19 12-16 8-12 9-13 Стрийська 55,57, Гашека 19,24 Демнянська,2,4,4а,6,6а, 8,10,16а,20,22,24,  Хуторівка 1,3,5,7,9,11,45,47,51,55
Джула Н.І. Сім.лікар 611 15-19 9-13 14-18 8-12 8-12 Гашека 1-18,20а,Максимовича 2а,4,6,7,7а,7б,9, Демнянська 18,Стрийська 63,69
Терлецька І.М. Сім.лікар 608 9-13 14-18 9-13 9-13 13-17 Стрийська 61,65,71,71а,228-236 ос,Максимовича 9а,Скорини 26,28,36
Царенко Є.М. Сім.лікар 608 15-19 9-13 13-17 15-19 9-13 Стрийська 71б,73а,77,81,87а,87в 101,107,117,123,127,250,252,254,244-288 ос.,Мікльоша 3,9,11,13,15,Сокільницька 32-79
Сім.лікар 612 9-13 14-18 9-13 9-13 14-18 Стрийська 87,89,91,93,99, 85б
Рудницька Н.М. Сім.лікар 611 9-13 13-17 9-13 13-17 13-17 Стрийська 75,85,87б,103,115,292а,(292-338ос),Сокільн.131,131а,133
Лікарі Посада каб. понеділок вівторок середа четвер п’ятниця Адреси дільниць
Судова Л.Я. Завідувач відділення 237 Графік роботи
8-15.42 11.18-19 8-15.42 11.18-19 11.18-19
Вонсович О.І Старша медсестра 237
8-15.42 11.18-19 8-15.42 8-15.42 11.18-19
Драла З.Г. Сімейний лікар 239 14-18 8-12 15-19 10-14 8-12 В.Вел.117,121, 125,Симоненка,10,Наук.100
Лавреньєва В.М. Сімейний лікар 238 9-13 14-18 9-13 15-19 9-13 Симоненка 9, 18. Наукова 86, 110,114
Мединська М.В. Сімейний лікар 235 15-19 8-12 8-12 13-17 14-18 Кульпарківська 133, 133а, 135; Наукова 96б
Мацко Л.В. Сімейний лікар 235 8-12 13-17 15-19 8-12 8-12 Симоненка1, 7,12,13, д/з № 153,Наук.106
Старенька М.Й. Сімейний лікар 239 9-13 15-19 9-13 15-19 13-17 Наукова 94,96,102
Яцина Т.І. Сімейний лікар 216 8-12 9-13 14-18 15-19 8-12
Кульпарківська 117,121,123,125,
Симоненка,22
Беднарчук Г.Б. Сімейний лікар 238 15-19 9-13 14-18 9-13 15-19 Симоненка 11, Наукова 104, Кульпарківська 129,139
Богун О.Я. Сімейний лікар 216 14-18 15-19 8-12 10-14 14-18 Симоненка 20; Наукова 112,116,В.Вел.93а
П.І.Б. Посада каб. понеділок вівторок середа четвер п’ятниця Адреса дільниць
Галан Г.Р. Завідувач відділення 236 Графік роботи
10.18-18 8-15.42 10.18-18 8-15.42 8-15.42 В.Вел.111
Сопінка Н.А. В.о.ст.м/с 10.18-18 8-15.42 10.18-18 8-15.42 8-15.42
Парні числа Непарні числа
Мандрига Я.Ю Сім.лікар 217 15-19 8-12 Наукова 66, 68, 74, 76,ВВеликого 113
Курилло Н.А. Сім.лікар 218 8-12 14-18 В.Вел. 81,85,89,91,95
Галан В.Й. Сім.лікар 217 9-13 14-18 В.Вел. 69, 67, 71,73, 83,101
Мешко Л.Ф. Сім.лікар 224 14-18 9-13 В.Вел. 63,65
Ястремська С.С. Сім.лікар 225 15-19 8-12 В.Вел. 61, 103, 105, 109
Базакіна Г.І. Сім.лікар 224 9-13 15-19 Наукова 44,46,48,50, В.Вел. 75
Вінічук М.І. Сім.лікар 225 8-12 15-19 Наукова 52, 54, 56, 58, 82
Боярська Н.Т. Сім.лікар 218 14-18 9-13 Симоненка 3, В.Вол.79,85а,97,99

П.І.Б Посада каб. Код дільниці понеділок вівторок середа четвер п’ятниця Район обслуговування
Тимчій Я.Б. Завідувач відділення 219   Графік роботи
11.18-19 8-15.42 8-15.42 11.18-19 8-15.42
Пасічник Л.С. Ст.м/с.     11.18-19 8-15.42 8-15.42 11.18-19 8-15.42
Макеєвець Л.Я. Сім.лікар 226 67 8-12 15-19 12-16 14-18 8-12
Кн Ольги, непарні 7-57; 102; 59,61; 104кв.1, 100а-100л,В.Вел.22
Мочерад Л.М. Сім.лікар 230 68 15-19 8-12 14-18 8-12 8-12 Наукова 12а,30,Кн Ольги,77,В.Великого 51
Муха І.В. Сім.лікар 229 70 13-17 9-13 12-16
11-15
15-19 Балтійська 1-35; Белінського, Ревуцького, Ковальова, Аркаса, Бойківська 50а-58, Музики непарні 39-45,парні 62-70
Гудз -Матвіїв І.В. Сім.лікар 228 72 15-19
8-12
11-15 15-19 12-16
Кн Ольги 69,71, 73, 75, В.Великого 53а, 57, 59, 59а
Наукова 28;
Жолобак І.В. Сім.лікар 228 73 11-15 15-19 15-19
11-15
8-12 Кн Ольги 59а, 59б. ВВеликого 14,16,20,22а
Таранько В.В. Сім.лікар 229 74 8-12 13-17 8-12 15-19 11-15 Кн.Ольги 63,65,Наукова 24,26,34 В.Великого 53
Сікора О.В. Сім.лікар 226 75 12-16 10-14 8-12 10-14 15-19 Наукова 10а, 16, 18, 20, 22,28а
Пізвище лікаря Посада № кабінету понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота
Грицишин О.Є. Завідувач відділення 114 Графік роботи  
13-19 8-15 8-15 8-15 8-15

По графіку

Графік прийому
14-19 8.30-13 8.30-14 8.30-14 8.30-14
Пігорь Є.В. Ст. медсестра 115 9-14 9-14 9-14 9-14 9-14
Грицишин О.Є. Л-р КФД 114 13-17 9-13 9-13 9-13 9-13
Притуляк Я.І. Л-р КФД 114 9-15 14-19 14-19
Паршин Н.В. Лікар терапевт 119 14-19 9-15 9-15 14-19 9-15
Кладько І.Я. Л-р ЕЕГ 121 9-15 9-15 9-15 9-15 9-15
Куциняк О.А. Л-р фіброгастроскопії 118 9-15 9-15 9-15 9-15 9-15
Лукачук О.А. Л-р УЗД 116 8-14 8-14 8-14 8-14 8-14
Габріель М.В. Л-р УЗД 116 13-19 13-19 13-19 13-19 13-19
Салашник О.С. Л-р УЗД 116 15-19 15-19 15-19 15-19 15-19
Адам М.К. Л-р підлітковий 105 9-15 9-15 9-15 9-15 9-15
Паславська М. М. Лікар-терапевт 216 9-15 9-15 12-18
Кабінет долікарського прийому (м/с) 102а 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 9-15
Процедурний кабінет (м/с) 125,135 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 9-15
Кабінет функціональної діагностики (м/с) 114 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 9-15
№ каб. ПІП лікаря Зона обслуговування
201 Греділь Є.О. 
Кузьменко Н.П.
Скорини 6, 6А, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40
Максимовича 2А, 4, 4А, 6, 7, 7А, 7Б, 9, 9А
Демнянська 4, 4А, 6, 6А, 8, 12, 16, 18, 20, 22, 24
Стрийська 47,49,53
201 Плита Л.Р. 
Криштафович С.Л.
Тролейбусна 4, 6, 7
В.Великого 35, 35А, 37, 39, 41, 43, 47, 47А, 49, 49А, 51, 53, 53А, 57, 59
203 Кучка І.Я. 
Хомишин А.М.
Наукова 2, 4, 6А, 10, 10А, 12, 12А, 24, 26, 28, 30, 34
203 Білик Г.І. 
Яцків О.Я.
В.Великого 20, 29, 31, 121
Наукова 16, 20
Кн. Ольги 65, 71
Стрийська 65
Пулюя 25
Гашека 15, 15А, 17, 19, 20, 22, 24
Кульпарківська 121, 123, 129
204 Орлова Г.І. В.Великого 89, 93, 93А, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 109, 111
204 Думанська А.Р. 
Драла О.Б.
В.Великого 61
Білинського 3, 7, 9, 11, 15, 21, 25, 29, 31, 35, 36, 38, 41, 41А
Аркаса 4А, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14,16, 18
Ковалева 1, 2, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13,15,16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 29
Пулюя 32, 33, 34А, 34Б, 38
Наукова 8, 22
                                   Ревуцького(3-30), Молдавська(1-40,37-59)
204 Зінько Л.С. В.Великого 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19
Рубчака 2, 4, 6, 10, 12, 14, 17А
205 Мойсеєнко І.Ю.. 
Майковська І.А.
Симоненка 10
В.Великого 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46
205 Кутковець В.І. 
Коза М.П.
Наукова 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 49, 49А
Пулюя 9, 11, 17, 21,40
Підстригача 3
206 Кузьменко Н.П. 
Греділь Е.О.
Наукова 112
В.Великого 125
Кульпарківська 117, 125, 133, 133А, 135
206 Ляшук Ж.Є. 
Кушваха А.С.
В.Великого 59А, 63, 65, 67, 71, 73, 75, 79, 81, 83
Наукова 52, 54, 56
Кн. Ольги 63
206 Бодник А.С. В.Великого 121
Кульпарківська 121, 123, 129
Симоненка 18, 20, 22
207 Хомишин А.М. 
Кучка І.Я.
Музики 34, 36
Кн. Ольги 73, 75, 77
Айвазовського 10, 12
Граб’янки 5, 7, 9, 13
Керамічна 2, 4, 16, 
Кобилиці 19, 27, 27А, 29
207 Кушваха А.С. 
Ляшук Ж.Є.
Наукова 53
Пулюя 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 18, 24
Тролейбусна 8, 10
Кульпарківська 141, 143, 145, 147
210 Драла О.Б. 
Думанська А.Р.
В.Великого 10,14,25,33
Стрийська 73А
Рубчака 3,5,23
Наукова 82
Кн.Ольги 122А
Персенківка(1-10),Кишинівська(1-12),Маївського(2-16),Шкрібляків(4-14),Урожайна(1-9),
Хортицька(1-10),Виноградна(1-15),Боднарська16,Пулюя 29
210 Ковальова Н.Є. 
Максимович У.М.
В.Великого 113
Пулюя 13, 15, 19
Гашека 8-12, 14, 16, 18, 20А, 22А
Стрийська 59, 89, 99, 117
Максимовича 3
Кн. Ольги 69
Наукова 4А, 6, 50,74,94,96,96Б
Тролейбусна 2
Симоненка 1, 3,11,13
213 Майковська І.А.
Мойсеєнко І.Ю.
Пулюя 23, 26
Хуторівка 1, 3-55
Стрийська 123, 127, 228-338
Сокільницька 32-79, 131-133
Айвазовського 22
Кульпарківська 139
Наукова 64
В.Великого 69, 85, 85А
Бойківська 50А -50Д, 54, 54А, 56
Боткіна 1-71
Бойчука 9-23, 26, 28, 45, 47, 51
Тролейбусна 14
Бондарська 4-10 (особняки)
Веделя(1-10), Сонячна(1-44), Холодноярська(1-59), Н.Сонячна(1-10), 
Емінеску(1-10), Кобринської(1-28)
213 Криштафович С.Л. 
Плита Л.Р.
В.Великого 22, 48, 48А, 56
Бойчука 3, 5, 8, 10, 12-24 (парні), 30
Боткіна 73
Кн. Ольги 59А, 59Б
Наукова 18, 28А, 44, 46, 48, 58, 86
Перфецького 3, 5, 11, 15, 17
Симоненка 12
Тролейбусна 12
209а Скрипняк С.Р. 
Гірник З.М.
Стрийська 91, 93, 101, 103, 107,204
Наукова 55, 57, 59, 114, 116
Мікльоша 3,9,11,13,15
204 Яцків О.Я. 
Білик А.І.
Стрийська 61, 71, 71А, 71Б, 77, 81, 85, 87, 87А, 87Б, 87В, 146 (в.ч), 85б
240 Коза М.П. 
Кутковець В.І.
Максимовича 5
Стрийська  55, 57,63, 69 ,75,148, 148А, 146 (в.ч), 85б
240 Гірник З.М. 
Скрипняк С.Р.
В.Великого 16,29,91
Рубчака 25, 29, 31, 33, 33А, 35, 37
Балтійська 1-22,24-27,30,32,33,35
Гашека 1-7
Стрийська 108а-н
Наукова 62,66,68,76
Симоненка 7,9,
Кобилиці(1-40),Музики(37-60),Керамічна(1-17),Айвазовського(1-11),
Грабянки(ос1-68),Жемчужнікова(1-17)
209а Максимович У.М. 
Ковальова Н.Є.
В.Великого 38,117
Кн. Ольги 102,59,61,100ж,100г,100,100д
Наукова 61,2а,2в,100,102,104,106,110,2д
Стрийська 104,106
Перфецького 2а,2в.
Рубчака 7
ПІП лікаря Посада Пн Вт Ср Чт Пт
Третякова М.В.
Завідувач жіночої консультації Графік роботи
8:00 – 15:00 8:00 – 15:00 8:00 – 15:00 8:00 – 15:00 8:00 – 15:00
Графік прийому
8:00 – 15:00 8:00 – 15:00 8:00 – 15:00 8:00 – 15:00 8:00 – 15:00
Графік ЛКК
10:00 – 13:00 10:00-13:00 10:00 – 13:00 10:00-13:00 10:00 – 13:00
Січкоріз Н.М.
дит.гінеколог 14:00 – 19:00 8:00-13:00 14:00 – 19:00 8:00-13:00 непарні 8-13,парні 14-19
Лікарі Парні дні Непарні дні
Греділь Е.О. 8:00 – 13:00 14:00 – 19:00
Ковальова Н.Є. 14:00 – 19:00 8:00 – 13:00
Білик А.І. 14:00 – 19:00 8:00 – 13:00
Орлова Г.І. 13:00 – 18:00
Зінько Л.С. 8:00 – 13:00
Мойсеєнко І.Ю. 8:00 – 13:00 14:00 – 19:00
Кутковець В.І. 13:00 – 18:00 9:00 – 14:00
Кузьменко Н.П. 14:00 – 19:00
Ляшук Ж.Є. 14:00 – 19:00 8:00 – 13:00
Хомишин А.М. 8:00 – 13:00 14:00 – 19:00
Кушваха А.С. 14:00 – 19:00 8:00 – 13:00
Драла О.Б. 9:00 – 14:00
Думанська А.Р. 8:00 – 13:00
Майковська І.А 8:00 – 13:00 14:00 – 19:00
Криштафович С.Л. 14:00 – 19:00 8:00 – 13:00
Скрипняк С.Р 8:00 – 13:00 13:00 – 18:00
Кучка І.Я. 8:00 – 13:00 14:00 – 19:00
Яцків О.Я. 14:00 – 19:00
Плита Л.Р. 14:00 – 19:00 8:00 – 13:00
Коза М.П. 14:00 – 19:00 8:00 – 13:00
Максимович У.М. 14:00 – 19:00 8:00 – 13:00
Бодник А.С. 9:00 – 14:00
Гірник З.М. 9:00 – 14:00 13:00 – 17:00
Лікар Посада № каб
Графік роботи
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
Кручок Н.Б. Заст.гол.лікаря з ОМД 321

перерва

12.30-13

8.30-12,

13-17

8.30-12,

13-17

8.30-12,

13-17

8.30-12,

13-17

8.30-12,

13-17
Графік ЛКК

10-12,

13-14
15-17 10-12,Стрийська,61 10-12.30
Стець О.П. Гастроентеролог дитячий 512
Графік прийому непарні 12-14
Гірник В.М. Кардіоревматолог 323 Графік прийому 14-19 9-14 14-19 9-14 9-14
Гайда О.С. дитячий психоневролог 327 Графік прийому 14-19 9-14 дитячий психо-неврологічний диспансер 9-14 К4МП
Оліярник Л.Ю. Алерголог 329
Графік прийому 14-19 9-14 14-19 9-14 9-14
Лоїк Л.Я. Ендокринолог 323
Графік прийому 9-14 14-19 9-14 14-19 14-19
Присяжнюк Л.М. Логопед 328 Графік прийому 9-13 14-18 9-13 14-18 9-11
Савків М.В. Педіатр-консультант 227
Графік прийому 10-15 9-15 9-14 9-14 9-14
Лікар Посада понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
Меленчук Л.Д. Завідувач відділення Графік роботи
8-15 8-15 8-15 8-15 8-15
Графік ЛК
10-13 11-12 13-14 10-12 10-13
Мацишин О.О. Старша медсестра 8-15 8-15 8-15 8-15 8-15
Пастернак К.С. Лікар-педіатр (дільн № 3-Стрийська 63,65,69,71,71а,71б,73а,75,101,117, 123,133,252,204,230,234,236,246 ,262,268;Максимовича 2а,6,7,7а,7б,9,9а;Гашека 1-18;Сокільницька 8-12 13-17 9-13 15-19 13-17
Дасюк О.Я. Лікар-педіатр (дільн № 1-Скорини 12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,38, 40,42,44;Хуторівка 5,11,35,37;Гашека 20,20а,22,22а,24;Бондарська 6-16; Демнянська 4,4а,6,6а,8,10,16,16а,18,24;Хортицька 1,4) 13-17 9-13 15-19 8-12 8-12
Даньо М.Ю. Лікар-педіатр (дільн № 4-Стрийська 77,81,85,85б,87,87а,87б,87в,89,91,93,99,103,107,127,292а; ос(270-350),Мікльоша 15-19 8-12 13-17 9-12 15-19
Білавка М.П. Лікар-педіатр (дільн № 2):Скорини 6,6а,8,10,Стрийська 47,49,53,55,57,59,61,Максимовича 3,4,5,Гашека 15,15а,17,19,Підстригача 3,Персенківка 9-13 15-19 8-12 13-17 9-13
ПІП лікаря № школи Пн ВТ СР ЧТ ПТ
Мороз О.І. НВК ім.Симоненка 8-11.12 8-11.12 8-11.12 8-11.12
№83   8-11.12    
Швец І.А.. № 46 8.30-16.12  8.30-16.12      
Радість          8.30-16.12
№48        II четвер 8.30-16.12  
Надія        I четвер 8.30-16.12  
№66      8.30-16.12    
Ільницька А.Ц. № 36 8.30-18.00
№31   8.30-18.00(І-ІІІ)
№32 8.30-18.00(І-ІІІ)   8.30-18.00
№ 45 8.30-18.00 (ІІ-IV)   8.30-18.00  
№ 86        8.30-18.00 (ІІ-IV)
Яворська Н.С. каб.322 9.00-15.40 9.00-15.40 13.00-16.00 9.00-15.40 9.00-13.00
№ 2 16.00-18.00 16.00-18.00 8.00-13.00 16.00-18.00  13.00-18.00
каб. Лікарі Посада понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
509 Шеремета Тарас Дмитрович Завідувач хірургічного відділення Графік роботи
8.00-15.00 8.00-15.00 8.00-15.00 8.00-15.00 8.00-15.00
Графік прийому
9.00-13.00 10.00-14.00 9.00-13.00 10.00-14.00 9.00-13.00
Графік ЛКК
10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 12.00-15.00 10.00-13.00
510 Лещишин Оксана Володимирівна Ст.м/с хірург. відділення 8.00-15.00 8.00-15.00 8.00-15.00 8.00-15.00 8.00-15.00
617 Москва Андрій Володимирович Онколог 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00
617 Маслюк Ірина Богданівна Онколог 9.30-12.00 9.30-12.00 10.00-14.00
221 Трофимович Ірина Романівна Дит.уролог 8.00-13.00 13.00-18.00 8.00-13.00 13.00-18.00 Парні 8.00-13.00,непарні 13.00-18.00
Парні числа Непарні числа
504 Марчак Степан Андрійович Хірург 14.00-19.00 8.00 -13.00
504 Рабик Олексій Володимирович Хірург 9.00-14.00 14.00-19.00
505 Будник Михайло Михайлович Хірург 8.00 -13.00 14.00-19.00
508 Гірняк Ігор Іванович Хірург по суботам 9.00-15.00
507 Вовк Володимир Миколайович Травматолог 14.00-19.00 8.00 -13.00
505 Лада Любов Геннадіївна Травматолог 14.00-19.00 9.00 -14.00
507 Гудима Андрій Іванович Травматолог 9.00-14.00 14.00-19.00
508 Пелех Тетяна Сергіївна Травматолог 9.00 -14.00 14.00-19.00
501 Кузьменко Євген Миколайович Уролог 14.00-19.00 8.00 -13.00
501 Бандурко Роман Іванович Уролог 8.00 -13.00 14.00-19.00
511 Банира Олег Богданович Уролог 14.00-19.00
511 Стець Роман Васильович Проктолог 14.00-19.00 9.00 -14.00
502 Качур Любомир Степанович Дит.хірург 9.00-14.00 14.00-19.00
Пізвище лікаря Посада № кабінету понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота
Чучман А.Д. Завідувач відділення 401
263-81-72
Графік роботи По графіку

8-13

9-16.42 9-16.42 10.18-18 9-16.42 9-16.42
Графік прийому
9-14 9-13 14-18 9-14 9-14
Графік ЛК
10-12 10-12 14-16 10-12 10-12
Робота з документацією. Консультація хворих на дому.
14-16.42 14-16.42 10.18-13 14-16.42 14-16.42
Білецька М.М. ст. медсестра 401 9-16.42 9-16.42 10.18-18 9-16.42 9-16.42
Гловацька С.Ф. Невропатолог 402 Парні дні: 8-13; Непані дні: 14-19
Юхима Н.П. Невропатолог 402 Парні дні: 13-18; Непані дні: 9-14
Завада А.С. Невропатолог 403 субота 8-13
Чучман І.В. Невропатолог 403 9-12
Мазур Т.М. Невропатолог 404 Парні дні: 13-18; Непані дні:9-14
Гончар С.А. Невропатолог 404 Парні дні: 8-13; Непані дні:14-19
Кужда М.Б. Невропатолог 617а Парні дні: 13-16; Непані дні:10-13
Дитяче відділення
Киричук Л.І. Дит.невроп. 223 14-19 8-15 14-19 8-15 8-15
Негруб В.В. Дит.невроп. 223 8-13 Парні:8-13
Філіал:
8-13
Лікарі Посада каб. понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота
Лукачук О.М. Завідувач відділення 605 Графік роботи По графіку
8.30-16.00 8.30-16.00 11.30-19.00 8.30-16.00 8.30-16.00
Графік прийому
9.00-14.00 9.00-13.00 14.00-19.00 9.00-14.00 9.00-14.00
Оперативна нарада в головного лікаря
13.00-14.00
Графік ЛКК
8.30-9.00
8.30-9.00
11.30-14.00
8.30-09.00
8.30-9.00
Баб’як О.Г. ст.м/с 605 8.30-16.00 8.30-16.00 11.30-19.00 8.30-16.00 8.30-16.00
Парні числа Непарні числа
Вус І.І. 604 Лікар 8.30-13.30 14.00 -19.00
Борчаковська Г.Г. 604 Лікар 14.00-19.00 8.30 -13.30
Владімірова О.С. 606 Лікар дитячий 8.30-13.30 14.00 -19.00
Хомин З.М. 606 Лікар дитячий 14.00-19.00 8.30 -13.30
Пізвище лікаря Посада № кабінету понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
Голіней Л.Г. Завідувач відділення 602 Графік роботи
11.30-19 8.30-16 8.30-16 11.30-19 8.30-16
Графік прийому
14.30-19 9-12.30 9-13.30 14.30-19 9-13.30
Графік ЛКК
14-14.30 12.30-13 13.30-14 14-14.30 13.30-14
Будай Н.І. Старша м/с 602 11.30-19 8.30-16 8.30-16 11.30-19 8.30-16
Рубінович М.С. Лікар дитячий 104а 14-19 8-13 9-14 14-19 8-13
Сеньків Н.Б. Лікар 603 парні:8-10.30,
непарні:16.30-19
парні:8-13,
непарні:14-19
парні:8-13,
непарні:14-19
Тивонюк Х.М. Лікар 603 парні:9-14,
непарні:13-18
парні:9-14,
непарні:13-18
парні:10.30-13,
непарні:14-16.30
Стратийчук О.Т. Лікар 620 Парні: 13-18 , непарні 8-13
Сидорук Н.О. Лікар 602 8-13 13-18 14-16.30
Роговська Т.В. Лікар 603 Парні: 14-19 , непарні 8-13
Данилик Х.Р. Лікар 620 Парні: 8-13 , непарні 13-18
Содома О.Б. Лікар 602 16.30-19 9-14 14-19
Прізвище лікаря Каб№ Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
Періг В.П. 417 Графік роботи       Непарні:8.00-15.12 ,парні 11.48-19.00
Графік прийому    Непарні:8.00-13.00 ,парні 14.00-19.00
Березкова О.Б. 416 Графік роботи       Парні:8.00-15.12 ,непарні 11.48-19.00
Графік прийому     Парні:8.00-13.00,непарні 14.00-19.00
Кабінет щеплень 418 Графік роботи
8-18
Лікар посада № каб Непарні Парні
Горбачова О.С. Завідувач відділенням 335 9:00-15:00 9:00-15:00
Мінжулін А.Ф. Лікар-рентгенолог 335 8:00-14:00 12:00-18:00
Чіпчар М.А. Лікар-рентгенолог 335 8:00-14:00 12:00-18:00
Василів І.Л. Лікар-рентгенолог 335 12:00-18:00 8:00-14:00
Лікарі Посада каб.№ Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
Породко Л.Й. Завідувач відділення 243                Графік роботи
12-19 9-15 12-19 9-15 9-15 згідно графіку
Графік прийому
13.30-17 9.30-13.30 13.30-17 9.30-13.30 9.30-13.30 згідно графіку
Городнеча О.Л. Ст м/с 248 8-14.30 8-14.30 12.30-19 8-14.30 8-14.30 згідно графіку
Максимів І.В. Фізіотерапевт 244 8-15 12-19 8-15 12-19 8-15 I,III
Карпінець О.О. Масажист 245 12-19 8-15 12-19 8-15 12-19 II,IV
Горобець Л.І. фахівець з Фіз.реаб. 241 8-15 12-19 8-15 12-19 8-15 I,IV
Тис Т.М.

Драчук Л.А.
фахівець з Фіз.реаб. 241 12-19 8-15 12-19 8-15 12-19 IІ,IІІ
Задорожна М.Є. м/с ЛФК 234 12-19 8-15 12-19 8-15 12-19 II,IV
Фіалко Н.Г. Інстр.ЛФК 234 8-12 15-18.30 8.30-12 15-18.30 8.30-12 I
Пальцун А.В.
Алепко І.М.
Джуфер Р.Б.
масажист 242 8-15 12-19 8-15 12-19 I-III:12-19;II-IV:8-15 I,ІІІ
Патрушев А.А.
Патрушева Н.П.
Михайляк І.А.
масажист 242 12-19 8-15 12-19 8-15 I-III:12-19;II-IV:8-15 II,IV
Фургало О.О. масажист 245 8-15 12-19 8-15 12-19 8-15 I,III
Кривошеєва Л.Я. масажист 248 8-15 12-19 8-15 12-19 8-15 I,III
Питель В.І. масажист 234 8-15 12-19 8-15 12-19 8-15 I,III
Дмитраш О.І. масажист 234 12-19 8-15 12-19 8-15 12-19 II,IV
Звір А.Е. м/с ФТК 252 парні 12-19,непарні 8-15 I,III
Жмінковська Л.Є. м/с ФТК 252 парні 8-15,непарні 12-19 II,IV
Заборовська А.Й. Мм/c озок 134 8-14.30 8-14.30 8-14.30 8-14.30 8-14.30 II,IV
Островська К.П. М м/с 232 7-14.30 7-14.30 7-14.30 7-14.30 7-14.30 згідно графіку
Борозенець Т.П. м/с інс 247 парні 8-15,непарні 12-19 II,IV
Лучко Я.Я. м/с інс 247 парні 12-19,непарні 8-15 I,III
Мазур О.М.
Смолюх К.В.
Вачко О.П.
м/с ФТК
251

253
251

парні 8-15,непарні 12-19 згідно графіку
Паніна Є.В.
Зубач А.В.
медсестра ФТК
250
 
парні 12-19,непарні 8-15 
згідно графіку
Сулим О.В. м/с озок 134 парні 8-14 непарні 13-19 згідно графіку
Проців Н.М. м/с озок 134 парні 13-19 непарні 8-14 згідно графіку
Баранська М.М.

Андрушкевич І.В.
 
м/с ФТК 232 парні 8-14,непарні 13-19 згідно графіку
Гаврилюк О.М.
Наугольник У.О.
м/с ФТК 232 парні 13-19,непарні 8-14 згідно графіку
Думас О.Є. М м/с 252 парні 8-15.30,непарні 11.30-19 згідно графіку
Вороновська Н.С.
Гречихіна З.В.
М м/с 244 243 парні 11.30-19,непарні 8-15.30 згідно графіку
П.І.Б. Посада понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
Лавренко Л.Б. Завідувач 9-16.30 9-16.30 9-16.30 9-16.30 9-16.30
Олинець О.І. Лік. терапевт 9-16.30 11.30-19 9-16.30 11.30-19 9-16.30
Дерпак І.В. Лік. терапевт 9-16.30 11.30-19 9-16.30 11.30-19 9-16.30
Рипихович М.І. Лік. терапевт,кардіолог 11.30-19 9-16.30 11.30-19 9-16.30 11.30-19
Фітьо Н.В. Лікар невропатолог 9-16.30 9-16.30 9-16.30 9-16.30 9-16.30
Горбаль О.М. м/с н/д 13-19 8-13 13-19 8-13 13-19
Ярема О.В. м/с н/д 8-13 13-19 8-13 13-19 8-13
Невідкладна допомога
Луцюк В.І. Лікар терапевт кабінету невідкладної допомоги Непарні дні – 8-15 Парні дні – 12-19
Пірко І.А. Лікар терапевт кабінету невідкладної допомоги 8-15
П.І.Б. Кабінет понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота
Чайка М.В., завідувач відділення 351 10.30-18.00 8.00-15.30 8.00-15.30 8.00-15.30 8.00-15.30
Графік проведення профільних ЛК 15.00-16.00 12.00-13.00 12.00-13.00 10.00-11.00 13.00-14.00
Томашик О.Ф., старша медична сестра 347 10.30-18.00 08.00-15.30 08.00-15.30 08.00-15.30 08.00-15.30 Згідно графіку чергувань по суботах 9.00-13.00
Олинець О.І., лікар-терапевт 324 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 Згідно графіку чергувань по суботах 9.00-13.00
Парні числа Непарні числа
Мілявська І.М., лікар-терапевт 349 10.30-18.00 8.00-15.30 Згідно графіка чергувань по суботах 9.00-13.00
Рудь Л.А., лікар-терапевт 349 8.00-15.30 10.30-18.00
Косенко О.Б., лікар-невролог 350 10.30-18.00 8.00-15.30
Томич Г.Є., лікар-невролог 350 8.00-15.30 10.30-18.00